Reklam

HYBSE, GMEX Ve MINDEX’ten Yeni Bir Stable Token

HYBSE, GMEX ve MINDEX’in kurduğu HYBSE Marketplace (HM) Limited dünyanın ilk çok varlıklı stable token’ı “MAST”ı geliştirdi.
12:25
23 Şubat 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

HYBSE, GMEX ve MINDEX; Mauritius merkezli HYBSE Marketplace (HM) Limited’ı kurdu. HM dünyanın ilk çok varlıklı stable token’ı “MAST”ı kullanıcıların huzuruna sunuyor.

MAST

Teminatlı token’lara dünya çapında ilginin artmasıyla Mauritius’ta dijital piyasalar ve dijital koruyucuların geliştirilmesi için yeni düzenlemeler yapıldı. HM dijital varlıklar portföyü oluşturmaya ilgi duyan yatırımcılara birincil ve ikincil varlık destekli token’lara erişim şansı sunuyor. Söz konusu token’lar bu inovatif yatırım ekosisteminin temelini oluşturuyor.

Üç şirket tarafından ilk olarak MAST (Multi Asset Backed Tokens – Çok Varlıkla Desteklenen Token’lar) ürünleri geliştirildi. MAST ürünleri yatırımcılara risk yönetimi yapma şansı sunuyor; her varlık sınıfı, entegre stratejik portföy sistemiyle destekleniyor. Farklı kategorilerdeki MAST paketleri, yatırımcıların portföylerini bireysel risk iştahlarına göre ayarlamasını sağlamak için tasarlandı.

HYBSE Marketplace finansal sektör için üç temel özelliği öne çıkararak en son teknolojik gelişmeleri bir araya getirdi. GMEX piyasa gözetim adaptörlerinin sunduğu güvenlik, güvenli bir işlem ortamı için tam teşekkülllü bir gözetim mekanizması sağlıyor. Halka açık defterle gelen merkezsizlik, platform üzerindeki dijital paralarla güvenli ve şeffaf bir şekilde işlem yolları sunuyor. Catapult Engine’deki ölçeklenebilirlik modüler tasarıma ve yüksek frekanslı işlem hacimlerine olanak sağlıyor.

MAST ATO resmi olarak 21 Şubat 2019’da başladı. 2019’un 2. çeyreğinde ikincil işlemlerin HYBSE’de başlayacağı tahmin ediliyor.

Bu devrimde bir pay sahibi olmak isteyen akredite yatırımcılar bu linki ziyaret edebilir.

Tüm Yatırımcılara Duyuru

Şirketler burada tarif edilen token’ları almak ve tutmak isteyen yatırımcılara, bulundukları bölgelerdeki tüm ilgili düzenlemeler ve kanunlar hakkında bilgi edinmesini öneriyor. Multi Asset Stable Tokens (MAST) satın alma, tutma ve satmayla ilgili tüm vergi işleri bunlara dahil. Şirketler hiçbir şekilde yasal, finansal ve işle alakalı tavsiye vermiyor.

WebsiteFacebookTwitterMediumLinkedinTelegramReddit

MINDEX Hakkında

MINDEX ekosistemi şu birimlerden oluşuyor:

  • MINDEX Holdings Limited – MINDEX ekosisteminin holding şirketi.
  • MINDEX Clearing Limited – CCP işlevi görüyor, Mauritius Finansal Hizmetler Komisyonu (FSC) tarafından düzenleniyor ve MINDEX Limited’da yapılan işlemleri tahsil ediyor.
  • MINDEX Limited – Çok varlıklı bir Menkul Kıymetler ve Türev Ürünler Borsası olarak çalışıyor ve Mauritius Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından düzenleniyor.
  • MINDEX Spot Limited – Altın, değerli metaller ve diğer emtialar için standardize edilmiş fiziksel ve dijital spot emtia kontratlarıyla elektronik işlemlerin yapıldığı bir pazaryeri.
  • MINDEX Vault Limited – Altın ve diğer değerli metaller için geliştirilmiş güvenilir bir saklama çözümü.
  • MINDEX Refinery Limited – Altının ve diğer değerli metallerin eritilerek, arıtılarak ve düzeltilerek en yüksek standartlara çıkarıldığı yer.
  • MINDEX Realty Limited – MINDEX ekosisteminin teknik işlemlerden sorumlu emlak birimi.

Daha fazla bilgi için: www.mindex.mu

GMEX Group Hakkında

GMEX Group; yeni nesil küresel finansal piyasalar için inovatif çözümler, iş uzmanlığı, en son teknoloji, bağlantısallık ve operasyonel mükemmellik sunan bir şirketler grubu. GMEX borsalarla, takas odalarıyla, emanetçilerle, evrak daireleriyle ve antrepo makbuzu platformlarıyla stratejik ana plan geliştirmek için engin piyasa altyapısı tecrübesinden ve uzmanlığından yararlanıyor. GMEX bunun yanı sıra çok sayıda partner borsaya ara bağlantı sunarak küresel likidite ağları oluşturuyor.

Daha fazla bilgi için: www.gmex-group.com

HYBSE Hakkında

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) Blokchain tabanlı bir borsa platformu. Kripto paralar çağında kriptolaştırılmış hisse senetlerinin alım satımına olanak sağlıyor. Blockchain teknolojisinin kullanımı, geleneksel borsalarla ilişkilendirilen aracıların çoğunun aradan çıkarılmasını sağlıyor. Geleneksel borsalar belirli coğrafi lokasyonların katılımcılarına hizmet ederken HYBSE dünyadaki tüm katılımcılara açık.

Daha fazla bilgi için: www.hybse.com

DIM Foundation Hakkında

DIM Foundation, DIM markalarının pazarlanmasından, halkla ilişkilerinden, müşteri hizmetlerinden ve gözetiminden (DIMCOIN, DIM Para Birimleri, DIM Kripto para birimleri ve gelecekteki DIM cinsinden paralar) sorumlu olan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. DIM X bir kripto para çevirme platformudur. DIM Foundation Singapur’da tescilli bir markadır.

Daha fazla bilgi için: https://dim.foundation/

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar