X


Hot (HOLO), Chiliz (CHZ) ve BitTorrent (BTT) Geleceği: Yeniden Rekor Kırabilecekler mi?

HOT, CHZ ve BTT'de son durum!
09:31
15 Haziran 2021

2021 yılında görülen altcoin sezonu, Holo (HOT), Chiliz (CHZ) ve BitTorrent Token (BTT) gibi birçok kripto para biriminin tüm zamanların rekorunu kırmasını sağladı. CHZ gibi kripto paraların 60 kata kadar yükseliş elde etmesi birçok yatırımcıya ciddi kazanç sağlasa da düşüş anında terste yakalanan kullanıcıların da ciddi zarar ettiği söylenebilir. Peki bu 3 kripto para birimi için gelecek tam olarak ne gösteriyor?

Holo (HOT), Eski Rekoruna Ulaşabilecek mi?

Türkiye’de inanılmaz bir yatırımcı kitlesine sahip olan HOT, 5 Nisan tarihinde 0,031 dolar seviyesine kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. 13 Mart tarihinde 0,00022 dolar seviyesinden işlem gören HOT’un bu sansasyonel yükselişi sadece 1 hafta sürdü ve devamında fiyat düşüşe geçti.

HOT an itibarıyla tüm zamanların rekorunun %73 gerisinde ve bunun ciddi bir düzeltme olduğu söylenebilir. Ancak gelecek HOT için bir hayli parlak olabilir. Blockchain ağları arasında belki de en farklı yapıya sahip olan ve tam olarak blockchain ağı olarak görülmeyen HOT, bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor. Elon Musk gibi isimlerin Proof-of-Work tabanlı Bitcoin ağını eleştirilerinden sonra gelecekte HOT gibi kripto paralara yönelik ilgi daha da artabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Chiliz (CHZ), Yeni Girişimlerde Hız Kesmiyor

Taraftar tokenlerinin arkasındaki kripto para birimi olarak da bilinen Chiliz (CHZ), dünya kupası maçlarının başlaması ile yeniden hareketlendi. Kripto para piyasasının yaşadığı genel düşüşten olumsuz etkilenen CHZ, tam da koronavirüs döneminde rekor kırması ile aslında zoru başardı.

CHZ fiyatının önümüzdeki yıllarda salgının hızını kaybetmesi ile çok daha hareketli olması beklenebilir. Taraftar tokenleri konusunda dünyanın en büyük kulüpleri ve hatta milli takımlarla anlaşan Chiliz, 2022 yılında önemli gelişmelerle yatırımcılarını sevindirebilir.

BitTorrent Geleceği

Dünyanın en büyük eşler arası dosya paylaşım platformu BitTorrent’in kripto para birimi BTT, geleceği en net olan kripto paralardan da birisi. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve platforma da entegre edilen BTT, an itibarıyla ise 0,0035 dolardan işlem görmekte.

BitTorrent platformunun kullanımı arttıkça direkt olarak bundan faydalanabilecek olan BTT, aktif bir kullanım ile diğer kripto paraların bir adım önüne çıkmakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar