Holdex Finance En Güçlü Merkezsiz FinTech Platformu Olmak İçin Yola Çıkıyor! ICO Detayları!

Holdex Finance; farming teşvikleri ve benzersiz token dağıtım tasarımı ile merkezsiz bir otomatik piyasa yapıcıdır.
16:45
9 Temmuz 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Holdex, kripto para piyasasının en iyi Fin-Tech projesi olma parolasıyla yola çıkan Holdex Finance platformunun yönetim token’ıdır.

Holdex Finance Nedir?

Holdex Finance; farming teşvikleri ve benzersiz token dağıtım tasarımı ile merkezsiz bir otomatik piyasa yapıcıdır. Holdex Finance platformunun yerel token’ı Holdex, projeye bir yönetim katmanı kazandırır. Bunun yanı sıra Holdex token Ethereum, Huobi Ecochain ve Binance Smart Chain ağları ile uyumlu olacaktır.

Holdex Finance, kripto para piyasasındaki en güçlü merkezsiz Fin-Tech platformlarından biri olmayı hedefler. Holdex ekibi, endüstri uzmanlığı alanındaki tutkusunu finans sektörü ile birleştirerek kripto para piyasasına yeni bir ürün kazandırmıştır.

Ekip, dijital para birimlerinde yatırımcılar için tamamen şeffaf, ultra güvenli ve düşük riskli bir DeFi platformu sunma adına çalışıyor. Platformda takas ile işlem yapılabilecek. Kullanıcılar yield farming, staking ve özel yatırım araçları ile faiz kazanabilecek. Projesi ve fikri tamamen Holdex ekibine ait olan H-APY tarayıcısı, H-ATB uygulaması ile yatırım süreçleri otomatikleştirilecek. Holdex, enflasyona ve manipülasyona karşı geleneksel finans anlayışını değiştirmek adına yola çıkmıştır.

Holdex otomatik piyasa yapıcısında geleneksel uygulamaların yerini her iki varlığı zincir üzerinde önceden finanse eden likidite havuzları yer alır. Likidite, likidite havuzunun yüzdesine göre işlem ücreti yoluyla mevduatlarından pasif gelir elde eden kullanıcılar tarafından sağlanır.

Holdex Finance ekibi, kripto para piyasasında kusursuz bir hizmetle kullanıcılarına risksiz gelir elde etme parolasıyla yola çıkmıştır.

Holdex Finance Nasıl Çalışır?

Holdex Finance platformunda kullanıcılar takas yolu ile işlem yapabilecek. Yieldfarming, staking ve özel yatırım havuzları ile kullanıcılara faiz kazandırılacaktır. Fikir ve projelerin tamamen platforma ait olduğu “H-APY” tarayıcısı ve “H-ATB” uygulamalarımız ile yatırım süreçleri otomatikleştirilebilecek.

  • H-APY: ABD doları cinsinden sabit kripto paralardan nasıl faiz kazanılacağını öğrenmek ve geliştirmekte olan merkezsiz finans platformunu izlemek için en iyi yer olacaktır.
  • Holdex ICO: Platform kullanıcıları, yeni başlayan güvenli ve yükselme potansiyeli görülen kripto projelerini Holdex ICO Landing Page uygulamasından ulaşabilecek.
  • H-ATB: Günlük işlerinden vazgeçmeden algoritmik kripto para alım satımından kâr etmek isteyenler için tasarlanmış bir platform olacak.

Holdex Finance ICO Detayları

Holdex’in toplam arzı 100.000.000’dur. ICO’da maksimum 100.000.000 Holdex token dolaşımda olacaktır. Projenin platformunda bahsedildiği üzere, hali hazırda piyasada aynı tiraj miktarına sahip token’lar 75 dolar ila 300 dolar aralığında satılmaktadır. Holdex Finance’in ilk liste fiyatı minimum 1 dolar olarak belirlenmiştir. Birçok proje, sahip oldukları tüm token’ları çıkararak yatırımcıların mağdur olmasına yol açar. Holdex ekibi, her çeyrekte %10’un kilidini açmak üzere takıma tahsis edilen token’ları kilitleyecektir. HODLER’lar her zaman kazanır. Proje ekibi, Holdex’i sonsuza kadar elinde tutacak.

ICO’nun ilk aşamasında Holdex token fiyatı 0.1 dolar olarak sunulmuştur. ICO Faz 1 satışı  23 Temmuz’da sona ermek üzere zamanlanmıştır.

Ekibin yol haritasına göre 2021 yılının üçüncü çeyreğinde DEX&CEX marketlerinde listelenme hedefi bulunuyor. Bunlar Coinmarketcap, Coingecko gibi platfromları kapsıyor. Ayrıca DEX-DeFi platformunun 2.0’ı piyasaya sürülecek. Holdex Swap aktivasyonu ve Whitepaper 2.0’ın yayınlanması 2021 yılının üçüncü çeyrek hedefleri arasında yer alıyor. Fakat ekip çalışmaların daha erken bitebileceği konusunda yatırımcılarını bilgilendiriyor. 2021 yılının dördüncü çeyreğinde ise yieldfarming’in piyasaya sürülmesi, büyük borsalarda listelenme, Holdex staking’in aktif edilmesi ve son olarak Holdex ChainTestnet hayata geçirilecek.

Ekibin 2022 yılı hedeflerinde; ICO Launchpad platformu, Auto Trading Bot, Holdex Wallet, Holdex APY Scanner, Holdex mobil uygulaması, Holdex Chain Mainnet, yeni Fin-Tech ekosistemi projesinin 3.0’ı gibi projeler bulunuyor.

Yol haritasının belirlenen son ayağı olan 2023 yılı hedefleri ise; ödeme sistemi platformu, POS Coin platformu ve dApp platformu projeleri olarak kayıtlarda yer alıyor.

Daha fazla bilgi ve ICO’ya katılım için: ico.holdex.finance

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar