Highstreet Coin Nedir?

13:31
17 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Highstreet, markalar için bir MMORPG’de Shopify deneyimi yaratırken aynı zamanda oyuncular için en üst düzey metaverse deneyimini sunar. Highstreet, HTC, Palmdrive Capital ve Cherubic Ventures gibi geleneksel oyuncuların yanı sıra Mechanism, Animoca ve NGC gibi kripto şirketleri de dahil olmak üzere çok çeşitli bir yatırımcı grubundan destek alıyor.

Highstreet (HIGH) Nedir?

Highstreet, fiziksel ve dijital dünyaları yepyeni bir MMORPG ile birleştiriyor. Unity ve Blockchain teknolojisi ile yerel olarak inşa edilen Highstreet, gerçek ürünleri oyun içi öğelere dönüştürerek ek yardımcı programlarla sunar.

Proje kullanıcılarına 3 önemli özellik sunduğunu ifade ediyor:

  • Phygital Ürünler: Highstreet zaten hayatımızı yarı çevrimiçi yarı gerçek hayatta yaşadığımızı ifade ediyor. Platformdaki ürünler hem fiziksel hem de dijital biçimde var olacak şekilde hazırlanmıştır ve her zaman doğrudan markalar tarafından üretiliyor.
  • Anında Likidite: StreetSmart™ Bonding Eğrileri, pazar yerinin 7/24 dinamik bir adil piyasa değerinde ürün tokenlerini doğrudan alıp satmasını sağlar.
  • Garantili Özgünlük: Ürün token’ları, sevdiğiniz markalar ve içerik oluşturucularla doğrudan bağlantılıdır. Highstreet’te kullanılan ürünler her zaman doğrudan kaynaktan gelir.

Bunların yanı sıra Highstreet, 2015 yılında kurulan bilgisayar vizyonu tabanlı bir VR perakende şirketi olan LumiereVR tarafından oluşturuldu. Ekip, yıllar içinde Hershey’s Chocolate gibi markalardan Victoria Secrets’a, L gibi daha büyük gruplara kadar çeşitli isimler tarafından oluşturulan bileşenleri bir araya getirerek ticarete dayalı bir metaverse inşa etti.

Platform yatırımcıları ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Geleneksel taraftan HTC, Palmdrive Capital, Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve kriptodan NGC dahil olmak üzere harika bir yatırımcı listesine sahibiz. En son yatırım turumuz, üst düzey markalar ve borsaların bir kombinasyonu tarafından yönetiliyor ve bu da bize metaverse’de yerel olarak oyunlar arasında birlikte çalışabilirlik oluşturmamıza olanak tanıyor.” sözlerini kullanıyor.

Highstreet’in misyonu, finansal ürünlerin kullanılma, tüketilme ve satılma biçimlerini yeniden tanımlarken fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü kurmaktır. Highstreet kullanıcıları, tamamı Highstreet arabirimi aracılığıyla çok yönlü, etkileşimli bir metaverse keşfedebilir.

HIGH Coin Yorum

Son dönemlerde metaverse ve NFT ekosistemi çok popüler ve günden güne daha fazla hayatımıza entegre oluyor. Bu sebeple Highstreet de dikkat çeken bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcılar özellikle metaverse token’larına ilgi duymaya başlamışken HIGH fiyatları ilginin ne yönde olduğunu gösterebilir.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada dolar karşısında 24 USD ile işlem gören Highstreet coin, Bitcoin (BTC) karşısında da 0.0005134 BTC ile işlem görüyor. Highstreet coin’in 17 Aralık 2021’de 40 dolar ile en yüksek seviyeyi  gördüğü ifade edilebilir.

Bunlara ek olarak Highstreet coin toplam arzının 100,000,0000 HIGH Coin olacağı ve şu anda dolaşımda 2,500,000 HIGH coin bulunduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Highstreet Coin Nasıl Alınır?

HIGH Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

HIGH Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının

ardından HIGH Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), BUSD ve Tether (USDT) alarak HIGH işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar