Reklam

Highstreet Coin Nasıl Alınır?

Highstreet Coin Nasıl Alınır?
18:40
17 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Highstreet Coin, bir MMORPG oyunu üzerine inşa edilmiş Highstreet World metaverse evreninin yerel kripto para birimidir.

Highstreet (HIGH) Nedir?

Highstreet World, hem geleneksel hem de kripto markaların dijital dünyada varlıklarını sorunsuz bir şekilde entegre etmek ve oluşturmak için Merchant Portal hizmet sunan, merkezsiz ve bir MMORPG oyunu üzerine kurulmuş alım satım merkezli bir metaverse evrenidir. Highstreet, ilk günden itibaren birlikte çalışabilirlik için çabalıyor ve Binance, AVAX gibi zincirler gibi borsalardan hizmet olarak metaverse katmanına entegre olan Republic ve Animoca gibi fonlara kadar hali hazıra büyük düşünce liderlerine sahip bi projedir.

Street ile birlikte HIGH, Highstreet için kullanılan iki kripto para biriminden biridir. HIGH, esas olarak bir ERC-20 token’ıdır ve sınırlı sayıda ürün, gayrimenkul alımından sorumlu yönetim birimidir.

Balenciaga ve LVMH gibi markalar kripto projelerinin ötesinde yeni pazarı genişletmek adına erişimlerini video oyunlarına da genişletiyor. NFT’lerin popülaritesinin artmasıyla birlikte birçok marka kendi Bored Ape’leri ve hatta kendi NFT airdrop’larıyla Harvey Nichols ile zincir üstü endüstri Adidas’a daha fazla giriyor. Ancak markalar tam ölçekli oyunlar oluşturacak ve geliştirecek donanıma sahip değil. Bu durum ise Highstreet’in yeni nesil alışverişi tanımlamak için değerlendirdiği bir fırsat.

Metaplex üzerinde geliştirilen bir Merchant Portal ile hem yerleşik hem de yeni markalar Highstreet’ten yararlanabilir. Bu sayede hem web3 hem de metaverse için sorunsuz bir şekidle sanal vitrinler oluşturabilir. Highstreet World, tüm oyun içi ögelerin gerçek markaların ürünleri olduğu için bir açık dünya MMORPG deneyimidir.

HIGH Coin Nereden Alınır?

Highstreet Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. HIGH Coin; Binance platformunda HIGH/BTC, HIGH/USDT ve HIGH/BUSD paritelerinde işlem görüyor. HIGH Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 19.59 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Highstreet (HIGH) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de HIGH Coin satın alabilirsiniz. HIGH/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. HIGH/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından HIGH Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar