reklamı kapat

High Reward Coin ICO’su Sürüyor

13:31
31 Ocak 2018
Sektörün yeni yolcularından biri olan High Reward Coin’i blockchain temelli yeni nesil bir yatırım enstrümanı olarak tanımlayabiliriz. Platform %118 bonus fırsatıyla yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı ve ICO tüm hızıyla sürüyor. Platform ekibinin oluşturduğu ağ, profesyonel yatırımcıların bilgi ve tecrübesini kullanıyor. Makineli öğrenme ve blockchain teknolojilerinin birleşiminden doğan zengin tecrübe ve gelişmiş araçları kullanımı, platform kullanıcılarına yüksek ödüller kazanma fırsatı sağlıyor.

High Reward Coin nedir?

HR Coin, ethereum blockchain’i temelli parasal bir sistemdir. Platformun avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Basitleştirilmiş transferler, sorunsuz havale fırsatı, hızlı P2P transferleri, sınırlı sayıda token, merkezsiz bir yönetim şekli, hacker’lar ve scammer’lara karşı tam koruma.

Platformun botları sürekli olarak geliştirilir ve küresel borsalarda insanların sıklıkla yaptığı hataları dikkate alarak çalışır. İnsanlar duyguların, harici durumların ve diğer faktörlerin etkisi altında kalır. Platform kapsamında geliştirilen botlar böyle değişkenlerden kesinlikle etkilenmediği için platform, kullanıcılara maksimum kazanç garantisi verir. Platform ekibi bunun yanı sıra sinir ağının gelişimi için önemli miktarda harcama yapar ve botların işlem gören enstrümanları artırabilmesi ve daha geniş kapsamda borsalar ve finansal ürünlerle çalışabilmesi için gereken geliştirmeleri yapar.

HRC token’i

HighRewardCoin (HRC),  platformdaki yatırım ürünlerinin satın alımı için geliştirilmiş dijital bir token’dir. Platformda geçerli tek para birimi HRC token’idir ve HRC’ler ICO’nun ardından önemli borsalarda işlem görmeye başlayacak. Platformda bunun yanı bir lending sistemi geliştirildi. Lending programının başlamasından sonra platform içi bir borsa entegre edilecek.

Peki HRC’nin neden büyümesi bekleniyor? Bunun ilk sebebi, platformun en cazip lending programlarından birine sahip olmasıdır. Lending programının birçok yatırımcıyı platforma katacağı ve dolayısıyla HRC token’i fiyatını yukarı çekeceği öngörülebilir. HRC uzmanları, token’in borsalarda işlem görmeye başlamasıyla birlikte 3 ila 4 ay içinde fiyatın 10 ila 14 kat artacağını tahmin ediyor. Bunun yanı sıra proje ekibi borsalarda işlem gören HRC token’lerini geri satın almayı planlıyor. Böylece sirkülasyondaki token miktarı azalmış olacak ve fiyat otomatik olarak artacak.

HRC cüzdanı

Platform kullanıcılarının fon yönetimi için geliştirilen HRC cüzdanından her türlü işlem yapılabilir. Cüzdana şu platformlardan erişmek mümkündür: MyEtherWallet, MetaMask, Mist, Parity ve imToken.

Token’lerin dağıtımı

ICO döneminde satın alınan token’ler High Reward Coin platformundaki cüzdanınıza otomatik olarak aktarılır. Ortaklık programında ise token’ler referansların onayı yapıldıktan sonra cüzdana aktarılır. ICO sonuçlanana kadar token’ler cüzdanlarda tutulur. Sonraki süreçte HRC token’inin işlem göreeceği şu borsalara gönderim yapmak mümkündür: www.etherdelta.com, www.yobit.io, www.coinexchange.io, www.gate.io, www.bleutrade.com ve www.tradesatoshi.com.

Token’lerin % 77’i ICO sürecinde yatırımcılara, % 10’u referanslara, % 6’sı proje ekibine, % 3’ü ICO sonrası marketing kampanyasına, % 2’si ödül programına, kalan % 2’si ise rezerv olarak ayrılacaktır.

ICO detayları

 • Coin ismi: High Reward Coin
 • Sembol: HRC
 • Platform: Ethereum
 • Toplam token sayısı: 12 milyon HRC
 • ICO’da satışa sunulan token sayısı: 9,24 milyon HRC
 • 1 HRC birim fiyatı: 0.8 – 1.75 dolar
 • ICO sonrası tahmini fiyat: 15 dolar
 • ICO başlangıç tarihi: 20 Ocak 2018
 • ICO bitiş tarihi: 20 Şubat 2018
 • Minimum yatırım hedefi: 1 milyon dolar
 • Maksimum yatırım hedefi: 12,73 milyon dolar

Geleceğin umut vadeden platformlarından biri olan High Reward Coin platformuna dair daha fazla bilgi almak ve devam eden ICO’ya katılmak için aşağıdaki linklere göz atmanızı öneririz.

High Reward Coin – Facebook – Twitter – Telegram – Google Plus – YoutubeBitcoinTalk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun