Hedefim 1 Dolar! Kıdemli Kripto Analisti Az Bilinen Altcoin İçin Uyardı!

Popüler kripto para analisti az bilinen bir altcoin için 1 dolarlık hedefini açıkladı.
14:16
15 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasa değeri düşük kripto paraların çok daha hızlı bir şekilde fiyatını katlayabildiğini gördük. Elbette riskler de büyük. Popüler kripto para analistlerinden biri piyasa değeri düşük ve az bilinen bir altcoin için yükseliş görünümünü paylaştı. Uzmana göre yakın zamanda ciddi bir yükseliş görebiliriz. Peki bu kanıya nasıl vardı?

Yükselebilecek Altcoinler

Cantering Clark ismiyle bilinen popüler kripto para analisti on binlerce takipçisini Hashflow Token (HFT) için uyardı. Clark bu altcoini biriktirmeye başladığını söyleyerek onun yükselebileceği imasında bulundu. Ona göre büyük bir dip yaşanmadan önce fiyatı çok daha yüksek seviyelere çıkması muhtemel ve bu yüzden alımlar yapıyor.

“Bu mikro piyasa değerine sahip bir altcoin değil ancak yine de piyasa değeri küçük. Bu yüzden dikkatli olun ancak HFT muhtemelen uzun bir dip sürecinden önce çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor.”

Analiste göre bu yükselişin ardından fiyat yeni bir birikim dönemine girecek ve zirve geldiğinde traderların yeniden birikim dönemi başlamadan satışa yönelmesi gerekiyor.

Hashflow (HFT)

Clark tüm bunları söylediğinde HFT Token 0,62 dolardan alıcı buluyordu ve 0,69 dolara kadar tırmandı. Analistin grafiğine bakıldığında, HFT’nin 1,02 dolara kadar yükselebileceğini görüyoruz. Yani halen 0,32 dolarlık potansiyel bulunuyor. Blockchain projesi kısa süre önce 2023 için bir yol haritası yayınladı ve bu yol haritası, Hashflow’un oyunlaştırılmış, hikaye evreni odaklı DAO’su Hashverse‘i başlatma planlarını içeriyor. Ayrıca kullanıcılar görevleri tamamlayarak NFT’ler de kazanabilecek. Bu duyurunun talepteki artışı devam ettirmesini uman Clark iddialı 1 dolar hedefinin arkasında duruyor.

Cantering Clark, Bitcoin (BTC) için önemli bir fiyat aralığının 22.200 dolar seviyesinde olduğunu söylemişti. Bu bölgenin momentumla kırılacağını önceden tahmin etti ve akşam bunu gördük. Ancak BTC yazı hazırlandığı sırada 22.200 bölgesinin bir miktar altında bulunuyor. Kısa vadede Bitcoin 21.700 ve 22.800 dolar seviyelerini geçerek volatilitesini artıracak. Ancak yönün nereye olduğunu önceden kestirmek güç. Fiyat şimdilik iki uçtan da uzak duruyor ve altcoinlerde ciddi alım/satım riski var. Bundan dolayı riskin farkında olarak hareket etmekte fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar