Reklam

Hector Network, Büyüyen Kripto Alanında Devrim Yaratmayı Hedefliyor

19:09
2 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Her ne kadar kripto para birimlerinin fiat para birimlerinin yerini alması şu an için mümkün görünmese de kripto para birimleri ve blockchain’e olan ilgi giderek artıyor. Bu noktada bazı projelerin ilgi çektiği görülüyor ve yapılan açıklamalara göre bunlardan biri Hector Network. Hector Network, tümü lansman için hazırlanmış çeşitli heyecan verici alt projelerle büyüyen bir ekosistem olarak tanımlanıyor.

Hector Network Nedir?

Hector Network, platformun birkaç yeni proje, heyecan verici fikirler, gelişmiş akıllı sözleşmeler ve ödüllendirici protokollerle büyük bir revizyondan geçmesinden sonra ortaya çıktı. Yapılan açıklamalara göre piyasa düşüş trendindeyken Hector Network, kripto para birimi HEC ve akıllı yatırımlarını satarak 75.000.000 dolar toplamayı başardığı ifade ediliyor. Bu rakamın şu anda projenin gelişimi ve alt projeler için kullanıldığı ifade ediliyor. Ayrıca yapılan derin değerlendirmeler sonrasında farklı projelere de yatırım yapılacağı belirtiliyor.

Açıklamalara göre Hector Network ayrıca dünyanın en popüler futbol kulüplerinden biri ile ortaklık yapıyor. Bu konuda son aşamalarda oldukları ve bunun projenin dünya çapında milyonlarca yeni kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olacağı belirtiliyor. Milyonlarca dolar değerinde olan ortaklık, Hector Network’e medyanın ilgisini çekme potansiyeline sahip olabilir.

Ayrıca Hector Network, NFT’ler, oyun veya örnek eğitim gibi birden fazla blok zinciri alanında meraklılara çok sayıda heyecan verici fırsat sunuyor.

Kripto Aracılığıyla Sorunsuz Günlük Ödemeler: Hector Pay

Ekip, kullanıcıların kripto bakiyeleri aracılığıyla günlük işlemler yapmalarına olanak tanıyan gelişmiş bir ödeme çözümü olan Hector Pay’i geliştiriyor. Ekip, en iddialı projelerinden biri olan Hector Pay üzerinde özenle çalışıyor ve işlemlerin tümünün uygulama ile yapılabileceğini ifade ediyor. Hector Pay piyasaya sürüldüğünde, kullanıcıları kriptoya yönlendirmeyi, geniş bir topluluk oluşturmayı ve kripto para birimlerinin fiat para biriminin yerini almasını sağlamayı amaçlıyor.

Eğitim İçin Güvenli Bir Alan: Hector Üniversitesi

Diğer bir alt proje ise bir eğitim ve entelektüel söylem merkezi olan Hector Üniversitesi olarak nitelendiriliyor. Kullanıcılara güvenli ve güvenilir bir öğrenme alanı sağlamak için çeşitli konularda kurslar, videolar ve çalışma materyalleri sunacağı belirtiliyor. En son trendlerle kullanıcıların güncel kalmasını sağlamak için platforma düzenli olarak yeni kurslar ekleneceği ifade ediliyor.

NFT Koleksiyonu: The Mythos

Son birkaç yılda, NFT pazarında ciddi bir büyüme kaydedildi. Şu anda en pahalı NFT’nin 91 milyon dolara yakın olduğunu ifade eden uzmanlar bu rakamın yakın zamanda aşılabileceğini de belirtiyor. NFT’ler hem projeler ve kullanıcılar hem de içerik oluşturucular için umut verici bir pazar olarak nitelendiriliyor.

Hector Network’ün NFT pazarı olan Atlantica, NFT alanında birçok koleksiyon listelemeyi ve içerik oluşturuculara en iyiyi ortaya çıkarmaları için ilham vermeyi hedefliyor.

Bunun yanı sıra Hector Network, kendi NFT’si The Mythos Collection’ı da piyasaya sürecek. The Mythos Collection her biri benzersiz bir şekilde hazırlanmış 16 sanat eserinden oluşur. Toplam NFT sayısı, 5 farklı nadirlik seviyesi ile 10.000 ile sınırlandırılmış durumda. Ayrıca Mythos Collection NFT’lerini mintleyenler için heyecan verici ödüller olacağı da ifade ediliyor.

Piyasa Odaklı Stablecoin: TOR

Bir ERC-20 tokeni olan TOR, diğerlerinden farklı bir stablecoin olarak nitelendiriliyor. Çünkü değerinin gerçek anlamda sabit kalacağı iddia ediliyor. Çoğu stablecoin gibi USD’ye sabitlenmiş olan TOR, değerinin dolar karşısında değer kaybetmemesini sağlamak için gelişmiş protokoller kullanacak.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre TOR’un değerinin 1 doların altına düşmesi durumunda sabitin yeniden kurulmasını sağlamak için arz ve talep kuralı uygulanacak. Çünkü bu gerçekleştiğinde, daha fazla kullanıcı durumdan en iyi şekilde yararlanmak için kripto parayı almaya başlayacak, böylece talebi otomatik olarak artıracak ve ardından sabitleyiciyi yeniden kuracak.

Hector Network ve onu çevreleyen ekosistem hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar