Reklam

HaruBank İlk Yılını ve Elde Ettiği Büyümeyi Kutluyor!

Merkezsiz finans uygulamaları alanında kısa sürede inanılmaz bir büyüme elde eden HaruBank, gelişimini sürdürüyor.
14:19
14 Ağustos 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Merkezsiz finans uygulamaları alanında 12 ay gibi kısa sürede inanılmaz bir büyüme elde eden HaruBank son günlerde yaptığı bir duyuru ile platform üzerinde 30 milyon doların üzerinde toplam işlem gerçekleştirildiğini ifade etti. Bu gelişme aslında 2020 yılının Haziran ayında yapılan büyük fonlama duyurusundan hemen sonra geldi ve HaruBank ekosisteminin gelişmeye devam edeceğinin bir kanıtı oldu. HaruBank ekosistemi temel olarak yeni ve aynı zamanda tecrübeli kullanıcıların dijital varlık yatırımlarına kolaylıkla erişebilmesini hedeflemektedir.

Sektörde 1 Yılın Değerlendirmesi

HaruBank‘ın Yıllık Büyüme Endeksi ilk 12 aylık sürede şirketi güçlendirecek çok fazla adım atıldığını gösteriyor. Endeks verileri incelendiğinde küresel çapta inanılmaz bir kabule ve popülerliğe ulaşıldığı görülmekte. Kullanıcı sayısı yıl içerisinde neredeyse %1.000 artış gösterdi. Kripto para yatırımı yapan kullanıcıların sayısı ise bu yıl içerisinde %450 artarak kripto para topluluğunda bu platforma yönelik güvenin ve bunun elde ettiği ünün ne kadar hızlı bir şekilde büyüdüğünü ortaya koydu.

Tabii ki bu büyümeden avantaj elde eden tek taraf HaruBank değil. Şirketin performansı devamlı olarak artan talepten etkileniyor ve rekabetçi faiz oranları artan kullanıcı sayısı paralelinde devam ediyor. Bu tarihe kadar platform üzerinde 30 milyon dolardan fazla işlem yapıldı ve bunların 200.000’inden fazlası kullanıcılara ödeme olarak aktarıldı. Bu da HaruBank’ın altyapısının ve sisteminin tam da planlandığı gibi çalışmakta olduğunu gösteriyor.

Etkileyici olan bir başka unsur ise Staking ile uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kullanıcıların sayısında da sadece bu yıl %40 artış olması gibi gözüküyor. Oldukça rekabetçi faiz oranlarından faydalanan ve Staking ile gelir elde eden kullanıcıların sayısı çoğalırken uzun vadeli yatırım yapmak isteyenlerin sayısı %80 arttı.

Güçlü İlişkiler

HaruBank böylesine iyi bir performansın yanı sıra aynı zamanda uzun vadeli başarı ve sürdürülebilirlik için anlaşmalar yapmaya da devam etti. Kullanıcıların bu kadar kazançlı oranlardan getiri elde edebilmesini sağlamayı hedefleyen ve bunu garanti altına almak isteyen HaruBank, yıl içerisinde 10’dan fazla kripto para yatırım şirketi ile ortaklık imzaladı. Bu şirketlerin hepsi aşağıda belirtilen HaruBank’ın zorlu kriterlerini karşılamayı başardı:

  • Söz konusu firmalar kayıtlı şirketler olmak zorundadır.
  • Söz konusu firmalar derin algoritmik alım satım bilgisine ve uzmanlığına sahip en az 4 üye bulundurmak zorundadır.
  • Söz konusu firmalar yıllık 100.000.000 dolardan fazla ticari hacme sahip olmak zorundadır.
  • Söz konusu firmalar en az 18 aylık alım satım emirlerini ve bakiyesini sunmak zorundadır.
  • Söz konusu firmalar endüstri ortalamasının üstünde kazanç ve düşük volatilite sunmak zorundadır.”

Sıradaki Plan Ne?

HaruBank böylesine olumlu bir ilk yıl geçirdikten sonra devamında da bunu sürdürebilecek planlara sahip. Ağustos ayının sonlarında önemli bir marka değişimine gidilecek ve birçok hizmete ev sahipliği yapan Haru piyasaya sürülecek. Haru’nun mobil uygulaması da yılın sonunda kullanıcılarla buluşturulacak.

Böylesine güçlü veriler ve küresel çapta kullanıcı talebi, şirketin ortaklıklarını da arttırmak istemesine yol açtı. HaruBank artık uzun vadeli ortaklıklar yapıp yeni ortaklıklar aracılığıyla hissedarların sayısını çoğaltmayı hedefliyor. HaruBank finans endüstrisine ek olarak kripto para endüstrisinde devrim yaratmak ve hem yeni hem de tecrübeli kullanıcılara aynı ürün gamıyla hizmet vermek istiyor.

HaruBank’ın gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi ve en güncel bilgiler için HaruBank Medium hesabını ziyaret edebilirsiniz. HaruBank topluluğunun Facebook ve Twitter adresleri de katılımcılara açıktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar