reklamı kapat

Hangi Altcoin Yeni Yılda Fiyatını İkiye Katladı?

Binance platformunun altcoin'i Binance Coin (BNB) yeni yılda fiyatını neredeyse ikiye katladı.
09:00
14 Nisan 2019

Dünyanın en çok tercih edilen borsa platformlarından Binance’ın kripto parası Binance Coin (BNB), sergilediği başarılı performansla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Kripto para piyasasında yüzlerce altcoin bulunuyor. Bu kadar seçeneğin arasından en çok kar getirecek tercihi yapmak bir hayli zor. Ancak, iyi bir kullanım alanına sahip altcoin’lerin genellikle yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmadığı düşünülebilir. Binance Coin bu kriptolara güzel bir örnek teşkil ediyor. BNB yeni yıl boyunca neredeyse %200 oranında değer kazanarak yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Binance Coin Artışı

Kripto para piyasası son birkaç ay boyunca değer kazanmaya ve kullanıcılarına kar ettirmeye başladı. Kimi altcoin’ler küçük oranlarda fiyatını yükseltirken kimileriyse ortaya koydukları yüksek kar oranlarıyla dikkat çekiyor. Binance Coin gibi kayda değer oranda artış gösteren altcoin’lerin, kripto para yatırımı yapan kullanıcıların dikkatini ziyadesiyle çektiği söylenebilir.

Düzeltmeden Etkilenmedi

Kripto paralar nisan ayında fiyatlarını büyük ölçüde artırdı. Ancak CoinTürk okurlarıyla paylaştığımız birçok yazıda bahsettiğimiz ihtimal gerçekleşti ve bir düzeltme hareketi meydana geldi. İşte bu düzeltmeden etkilenmeden fiyatını koruyabilen bazı altcoin’ler bulunuyor. Tahmin ettiğiniz üzere Binance Coin de bunlardan birisi. BNB yeni yılda fiyatını %200 oranında artırarak başarılı bir tablo oluşturdu.

Liderliğe oynayan işlem hacmine sahip Binance platformunun kripto parası BNB, yatırımcıların portföylerindeki yerini koruyor. Ekosistemde oldukça aktif oldukları bilinen Binance ekibinin başarılı çalışmalarının ortaya olumlu sonuçlar çıkardığı söylenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun