X

Ezilenlerin Yükselişi, Securypto Yatırımcılara Son Bir Şans Daha Veriyor!

Securypto, güvenli ve gerçekten anonim veri alışverişine odaklanıyor.
18:59
19 Ekim 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

2017 yılı adeta ICO’ların yılıydı. Ancak günümüzde ICO’ların zamanı bitti ve birçok ICO projesi başarısız oldu. Yine de bu projelerden içinde başarılı olanlar ve hala yollarına devam edenler var. Bunlardan biri de Securypto gibi görünüyor.

Securypto Listelenmeleri

Securypto, güvenli ve gerçekten anonim veri alışverişine odaklanıyor. Veri paketlerinin istisna olmaktan çok norm haline geldiği bir dünyada anonimliğin de bir zorunluluk haline geldiği ifade ediliyor.

Bunların yanında Securypto ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda, şifreli mesajlaşmaya olağanüstü yenilikçi yaklaşımı nedeniyle büyük ses getirmişti. Hatta projeyi, John Mcaffee ve Kim Dotcom gibi güvenlik uzmanları bile desteklemişti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Securypto’nun lider geliştiricisi Sam Nokati gelen bu destekleri memnuniyetle kabul ettiklerini ifade etmiş ve “Securypto’ya inanan ve SCU token satışı için inanılmaz desteğini ifade etmeye devam eden herkese minnettarlığımızın bir göstergesi olarak token listemizle programın ilerisine gidiyoruz. Bilaxy dünya çapında bir dijital varlık alım satım platformudur ve böylesine saygın bir borsada listelenmekten gurur duyuyoruz. DEX destekçileri için de önde gelen merkezi olmayan izinsiz değişim olan UniSwap’i seçtik.” sözlerini kullandı.

Bilaxy ise SCU listelemesi ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bilaxy her zaman gizli kripto paraların yuvası oldu ve yatırım, stake etme ve daha fazlası gibi çeşitli finansal hizmetlerimizle umut verici Blockchain projelerini desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Anonimlik günümüzde az bulunan bir şey ve Securypto’nun verilerinizin kontrolünü geri aldığınız ve gerçekten anonim şifrelenmiş verileri gönderip alabildiğiniz bir model geliştirme potansiyeline inanıyoruz.”  ifadelerini kullandı.

Securypto’nun Gelişimi ve Başarısı

Projenin başındaki isim olan Sam Nokati’nin oldukça deneyimli olduğu biliniyor. Nokati, 16’dan fazla teknoloji şirketine yatırım yapmış olmakla birlikte Google, Tesla, Nike, Amazon ve Paypal gibi markalar için çalışan yetenekli ve deneyimli bir ekiple bir arada Securypto’yu ortaya çıkardı.

2018’de bir ürün ve hatta kullanım örneği olmayan sayısız ICO projesinin bulunduğu bir ortamda Securypto alışılmışın dışında bir şey yaptı ve çalışan bir ürün sunmaya odaklandı. Bunun sonucunda Securypto, kendi Android Şifreleme Uygulaması DigiSafeGuard’ı piyasaya sürdü.

Geçtiğimiz iki yıl, Securypto ekibinin Blockchain platformu üzerinde çalıştığını ve sayısız testler yaptığını, hatta şifrelemesini kırabilecek herkese 10 BTC ödülü vaat ettiğini gördük. Bu sıkı çalışmaların sonucunda Securypto, güncellemelerine sürekli olarak devam ediyor ve borsa listelenmeleri de başarısının bir kanıtı olarak lanse ediliyor.

Bunlara ek olarak geçtiğimiz hafta, geliştirme aşamalarında güçlü bir takipçi kitlesi elde eden Securypto projesi IEO’su bugünün IEO anlatısında görülmemiş bir başarı seviyesine ulaştı. Securypto’nun IEO başarısı, eski moda kalıcılığın ve sıkı çalışmanın bir kanıtı olarak değerlendiriliyor.

Topluluk Her Zaman Ön Planda

Yapılan açıklamalara göre 6 Ekim itibariyle token sahipleri, işlemlere hazırlık için para yatırmaya başladı. SCU/ETH çiftleri olarak mevcut alım satım işlemleri Bilaxy borsasında onaylanıyor ve IEO’dan sonra mevduata açılacak.

Ayrıca Securypto, borsa listelemelerinde topluluğun taleplerini her zaman ön planda tuttuğunu ve yine topluluk talepleri ile yakın zamanda 4 borsa listeleme haberini paylaşacaklarını da ifade ediyor.

Securypto token’ın IEO’sunda yer almak isteyen kullanıcılar buradan IEO sürecine ulaşabilir.

SCU Token Nedir?

Securypto Token’ın kısaltması olan SCU, kullanıcıların DigiSafeGuard uygulamasıyla şifrelenmiş mesajlar ve veriler gönderip almasını sağlayan bir yardımcı program token’ıdır. Uygulamanın kendisi zaten bunu yapmanıza izin veriyor. Ancak yardımcı program token’ı, bunun üzerine bir anonimlik katmanı sağlıyor ve bu da onu, mahremiyetine önem veren herkesin veri gönderip alması için mükemmel bir araç haline getiriyor.

Kuzey Kore gibi sansürün çok yüksek olduğu yerlerde Securypto kullanımının çok olduğu ifade ediliyor. Bu gibi alanlarda yaşayanlar projenin adeta kendilerine ses olduğunu belirtiyor. Ayrıca Securypto’yu kullananlar, uygulamanın kullanımının da oldukça kolay olduğunu ifade ediyor. Ancak bu noktada Securtpyo yüksek şifreleme yeteneği ile diğer mesajlaşma uygulamalarından ayrılıyor. Bu sebeple de sansür olan ülkelerde kullanımının oldukça yaygın olduğu düşünülüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar