GSTAR Coin Madencilikte Avantaj Sunuyor

Özet

  • Gstar Coin kripto para madenciliğindeki ezberleri bozuyor.
10:20
1 Nisan 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

GOX, mobil madencilik çalışmaları sayesinde kullanıcılarına ortak bir ekonomi sunan bir Blockchain sistemi şeklinde tanımlanabilir. GOX kullanıcıları, mobil oyunlar oynayarak madencilik faaliyetinde bulunabiliyor. Üstelik GOX sayesinde her yaştan kullanıcının kolaylıkla madencilik çalışmalarına erişebilmesi sağlanıyor. GSTAR vakfı şimdiye kadar ondan fazla oyunu Blockchain teknolojisi üzerinde geliştirdi. Platform, kullanıcıların bu oyunları uygulama mağazasından indirmeden oynayabilmesini mümkün hale getiriyor.

GSTAR’ın Üç Temel Unsuru

Gstar’ın işletme modelleri üç temel unsur üzerine inşa ediliyor. Bunlar mobil oyun madenciliği, küresel seçme programı ve mobil yayıncılık olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar tarafından oynanan mobil oyunlar, aynı zamanda bir küresel seçme programında ödeme yöntemi olarak kullanılan GOX’un madenciliğini yapıyor. Seçmelere katılmak isteyen kullanıcılar bu süreci telefonlarıyla gerçekleştiriyorlar. Şarkıcılar, çeşitli ülkelerdeki yayın istasyonlarıyla ortak çalışma yürütüyorlar. Ekosistemdeki bütün bu topluluklar birbirinden bağımsız çalışıyor ve GOX ile bir araya geliyor. Bu üç unsurun ortak özelliği ise hepsinin mobile dayalı olması. Gstar sahip olduğu işletme modellerinin bir yıl içerisinde gerçekleşeceğini kullanıcılarına vaat ediyor. Bilindiği üzere diğer Blockchain temelli startup’ların projelerini başlatması 5 yıla kadar uzayabiliyor.

Ayrıca bu temel işletme modellerinin dışında GOX çeşitli internet içerikleri için ödeme yöntemi olarak kullanılmak gibi çeşitli amaçlara da hizmet edip kendisine kullanım alanları oluşturuyor.

Mobil Madencilik Niçin Geleneksel Madencilikten İyidir?

Mobil madencilik herkes tarafından ulaşılabilir ve madencilik ekipmanları gerektirmez. Üstelik GOX ile mobil madencilik yapmak, kripto para madenciliği gerçekleştirmenin düşük maliyetli bir yöntemi olarak görülebilir. Özel bir alana ihtiyaç duymaz, daha az elektrik tüketir ve birilerine emanet edilmek durumunda kalmaz. Madencilik durumları hemen her yerde ve her zaman doğrulanabilir.

Mobil madencilik geleneksel yöntemlere oranla daha elverişli şartlara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bununla birlikte mobil oyunlarla gerçekleştirildiği için süreç eğlenceli hale de geliyor. Özetle mobil madencilik, kripto para topluluğunun arzu ettiği ortak madencilik ekonomisini gerçekleştirmeyi mümkün hale getirecek bir potansiyele sahip. Gstar da bu ortak ekonomiye can vermek için görevinin başında ve yenilikçi projeleriyle kripto paralara değer katmaya hazır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI