X

GridCoin Staking’i İçin HolyTransaction Cüzdanını Kullanın!

17:11
5 Eylül 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Binlerce dolarlık donanım satın almak zorunda kalmadan kripto para madenciliği yapabilmek ve pasif bir gelir elde edebilmek kulağa neredeyse gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Bununla birlikte sayısız kripto kullanıcısının dijital para alım satımından çok daha güvenli bir şekilde kar elde etmek için başvurduğu gerçek bir uygulama.

Bu durum elbette stake süreci ile mümkün hale geliyor.

Staking, bir kripto cüzdanında sahip olduğunuz parayı kilitlemenize ve ardından paranın ağını çalıştırmaya yardımcı olmak için kullanmanıza olanak tanır. Bunu yaparak ödül olarak yeni paralar kazanabilirsiniz. Esasen tıpkı madencilik gibi, sadece gülünç derecede yüksek elektrik ve ekipman maliyeti yok.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gerçekten yapmanız gereken tek şey yatırmak istediğiniz bir token seçmek ve bunun için bir cüzdan oluşturmak. Bundan sonra süreç başlayabilir.

Stake etmek için kullanabileceğiniz birçok coin ve onları kilitleyebileceğiniz birçok cüzdan var. Ancak bugün GridCoin (GRC) ile ilgileniyoruz.

GridCoin Staking

Staking bir madencilik olmadığı için daha fazla para kazanmak için hemen hemen her tür ekipmanı kullanabilirsiniz.

Projeye katkıda bulunmanın iki yolu var. Birincisi, bilgi işlem gücünüze Berkely Open Infrastructure for Network Computing (BOINC) için katkıda bulunuyor. Alternatif olarak GRC satın alabilir, cüzdanı çalışır durumda bırakarak ve kripto paralarınızı kullanmasına izin vererek projenin ağı güvence altına almasına yardımcı olabilirsiniz.

İlkinden çok daha az güç tükettiği için bugün ilgilenilen asıl yöntem budur. Sadece bu da değil, bir bloğu başarılı bir şekilde her onayladığınızda 20 GRC’ye kadar kazanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir şey var. GRC’nin bu türdeki diğer projelerden biraz farklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Bloklardan birini stake etme olasılığı, doğrudan cüzdanınızda bulunan GRC miktarına bağlıdır.

Temel olarak ne kadar çok token’a sahipseniz, belirli bir dönemde o kadar çok kazanırsınız. Projeye göre staking genellikle kullanıcının yılda %1.5 ödül kazanmasına izin veriyor.

HolyTransaction ve GridCoin Staking

İhtiyacınız olan ikinci şey, GridCoin’i stake etmek için en iyi cüzdanı bulmak ve bunun için en iyilerinden biri HolyTransaction cüzdanı. Bu, yalnızca kripto para yatırmanıza değil aynı zamanda işlem yapmanıza, yeni coin’ler satın almanıza veya sahip olduklarınızı geleneksel paralar karşılığında satmanıza da izin veren bir kripto cüzdanıdır.

Bu, staking yoluyla kazandığınız ödülleri takas etmeyi, parayı çekmeyi ve gerçek dünyada kullanmayı oldukça kolaylaştırır.

Tabii ki, her zaman kriptolarını saklayabilir ve staking için sahip olduğunuz miktarı artırabilirsiniz, bu da uzun vadede daha fazla kazanmanıza yardımcı olur.

HolyTransaction çok kullanıcı dostu bir cüzdandır. Ancak aynı zamanda oldukça güvenli ve kullanışlıdır. Bu nedenle, kripto paralarınızı uzun süre saklamak için iyi bir seçenektir. Sizin için GRC kazanacak bir sistemdir ve ihtiyacınız olan tek şey, stake etme işleminin başlaması için HolyTransaction hesabınıza GridCoin yatırmaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar