reklamı kapat

GOeureka: Otel Rezervasyonlarında Yeni Nesil Platform

09:40
18 Ağustos 2018
  • Coin TürkCoin Türk

GOeureka Blockchain teknolojisinden faydalanan bir seyahat teknolojisi şirketi olarak tanımlanabilir. Şirket bir otel rezervasyon platformu oluşturarak kullanıcılarının tüm otellere doğrudan erişebilmesini sağlayacak. GOeureka ICO’sunun ön satışı şu sıralar gerçekleşiyor.

Küresel seyahat sektörüne en fazla katkı sağlayan ikinci sektörün “konaklama” olduğu belirtiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte konaklama sektörüne online seyahat acentaları egemen olmaya başladı. Sektörde yapılan rezervasyonların %70’i bu acentalar üzerinden gerçekleşiyor. Ancak otellerle konuklar arasında aracı olarak faaliyet veren bu acentalar sektördeki kârlılık oranını etkiliyor.

GOeureka sektörün oynadığı senaryoyu değiştirerek başrole müşterileri ve otelcileri getirmeye hazırlanıyor. GOeureka platformu kullanıcılarına komisyonsuz rezervasyon hizmeti sunacak ve işletmecilerin kripto paralarla ödeme kabul etmesine imkan verecek. Kripto para ödemeleri işletmelerin birçok masraftan kurtulmasını sağlayacak.

GOeureka CEO’su Manraj Rai şu açıklamaları kaydetti:

GOeureka süreçteki herkese fayda sağlayacak yeni bir platform oluşturacak. Platform sayesinde oteller kendi markalarını kontrol edebilecek ve konuklara daha kaliteli hizmet sunulabilecek. GOeureka seyahat sektörünü yeniden şekillendirmeyi hedefliyor.

Otel işletmelerinin teknoloji ortağı olmaya hazırlanan GOeureka, otellere kusursuz nitelikte web ve mobil uygulama hizmetleri sunacak. Bu sayede mevcut online acentaların talep ettiği fahiş komisyonlar sürecin dışına çıkarılacak. Kısacası GOeureka kullanıcılara daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Rai açıklamalarına şu ifadelerle devam ediyor:

Oteller ile müşterilerin doğrudan birbiriyle etkileşime geçebileceği ulaşılabilir ve etkili bir platform sağlayacağız. İşletmelerin kâr oranlarını azaltan ve müşterilere sunulan fiyatları artıran, online acentaların aldığı, adaletsiz komisyonlar ortadan kaldırılacak.

Ön satış sürüyor, ICO yakında başlayacak

Referans programı sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sunan GOeureka şu sıralar ön satışını gerçekleştiriyor. GOeureka ICO’suna katılan kullanıcılar aşağıdaki ödülleri kazanma şansına da sahip olacak:

  • Birincilik Ödülü: Kazanan ömrünün sonuna dek bedava konaklama kazanacak.
  • İkincilik Ödülü:  10.000 dolar değerinde GO token.
  • Üçüncülük Ödülü: 5.000 dolar değerinde GO token.
  • 500 şanslı kişiye bir gece ücretsiz konaklama imkanı.

Ön satışa şimdi katılan kullanıcıları %12.5 oranında bonus fırsatı bekliyor. ICO ve platformla ilgili daha detaylı bilgilere erişmek için web sayfasını ya da projenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.