X

GoChain Coin Nedir?

GoChain (GO), güven ve şeffaflık sunduğunu ifade eden GoChain platformunun kendi token’ıdır. 
10:34
26 Aralık 2020

GoChain Coin, tüm ağ katılımcılarının itibarını hesaba katabilecek bir Proof of Reputation fikir birliği modeli kullanan GoChain platformunun yerel kripto para birimidir. Mevcut Ethereum cüzdanları, akıllı sözleşmeler ve diğer araçlarla tamamen uyumlu olduğu söylenen GoChain, geliştiricilerin Bitcoin veya Ethereum’dan daha fazla enerji verimliliğine sahip bir ağ üzerinde merkezi olmayan uygulamaları konuşlandırmalarını sağlamayı hedefliyor.

GoChain (GO) Nedir?

GoChain (GO), güven ve şeffaflık sunduğunu ifade eden GoChain platformunun kendi token’ıdır. Platformun açıklamalarına göre önde gelen kuruluşlar ve hükümetler, uygulamalarını en hızlı, en sürdürülebilir web3 tabanlı blok zinciri protokolü olan GoChain üzerinde çalıştırıyor.

“Dünyayı blockchain ile değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı” iddiasıyla yola çıkan GoChain, akıl çağına girdiğimizin altını çiziyor. Platformun açıklamalarına göre iş liderlerinin %77’si, Blockchain teknolojisini benimsemedikleri takdirde rekabet avantajını kaybedeceklerine inanıyor. GoChain blockchain çözümleri, tedarik zincirlerine, küresel ticarete, uluslararası ödemelere, dünyanın gıda tedarikine ve çok daha fazlasına güven ve şeffaflık getiriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

GoChain platformu kullanıcılarına 3 temel hizmet sunuyor:

  • Herhangi bir blok zinciri çözümünün bireysel olarak oluşturulması: GoChain, blok zincirinde herhangi bir şey inşa etmek isteyen herkes için mümkün olan en iyi geliştirme deneyimini sağlamaya çalışıyor.
  • Birlik içinde çözümler oluşturmak için uzmanlar görüşmek: Herhangi bir Blockchain uygulaması oluşturmak isteyen kullanıcılar her zaman uzmanların desteğinden faydalanabiliyor.
  • Mevcut uygulamaların GoChain ile entegrasyonu: Web3 için oluşturulan her şey kolayca GoChain’e yeniden dağıtılabiliyor ve hız, düşük işlem maliyeti ve enerji tasarrufu avantajlarından yararlanılabiliyor. Ethereum’dan GoChain’e geçmek, yalnızca bir RPC URL’sinde ve yeniden dağıtımda yapılan bir değişiklik olarak nitelendiriliyor.

Bunlara ek olarak GoChain; GoChain Genel Blok Zinciri, GoChain Özel Blok Zinciri ve GoChain Hibrit Blok Zinciri olmak üzere 3 adet Blockchain’i kullanıcılarına sunuyor.

Öte yandan 20 yılı aşkın Blockchain deneyimiyle yönetilen GoChain’in ekibi coğrafi olarak dünyanın kilit ekonomik bölgelerine dağılmış durumda ve kendini kanıtlamış girişimcilerden, mühendislerden ve dünyayı web3’e yönlendirmeye kararlı diğer çalışanlardan oluşuyor.

GO Coin Yorum

Go Coin özellikle Binance’de gerçekleşen oylamada lider olup borsada listelenmeye başladıktan sonra dikkatleri çekti. Binance listelenmesinin ardından yatırımcıların orta ve uzun vadeli bir yatırım gözüyle değerledirkleri GoChain coin, arkasındaki ekip ve platform ile de dikkat çekiyor.

Yatırımcıların yaklaşımları güncel ve tarihsel verilerin değerlendirilmesi ile daha net şekilde anlaşılabilir. CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0067 dolardan işlem gören GoChain (GO), GO/BTC paritesinde de 0,00000028 BTC’den işlem görüyor. Ayrıca şu anda dolaşımda 1.060.453.380 adet bulunan GoChain Coin’in toplamda 1.115.453.380 GoChain Coin’e ulaşacağı ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak 13 Mart 2020 tarihinde 0,0039 dolar ile dibi gören GO Coin’in, 9 Temmuz 2018 tarihinde 0,1164 dolar ile rekor seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

GoChain Coin Nasıl Alınır?

GoChain Coin, piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilir.

12 Eylül 2018 tarihinde Binance’de listelenen GoChain Coin ile kullanıcılar GO/BNB ve GO/BTC işlem çiftlerinde işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar