X


Gnosis Coin Nasıl Alınır?

Gnosis Coin Nasıl Alınır?
20:58
11 Eylül 2021

Gnosis Coin (GNO), platformda işlemlerin güvenilirliğini ve dağıtık olmasını sağlayan bir yardımcı kripto para birimidir. GNO, iki farklı kullanım durumuyla ekosisteme katkı sağlar.

Gnosis (GNO) Nedir?

Gnosis (GNO), Ethereum ağında opere edilen tahmin pazarları için açık kaynaklı bir altyapı sağlamayı amaçlar. Gnosis’in misyonu pazarki tahmin araçları, bilgi kaynakları ve tahmine dayalı varlıklar için standartlar yaratarak işlem görebilecek merkezsiz uygulama için bir platform oluşturmaktır.

Gnosis, tüm tarafların erişmesine imkan tanır ve kamuoyunu sansürsüz bir kaynakta toplar. Diğer sektörlerin yanı sıra finans, devlet ve sigorta alanlarındaki karar vericiler için uygulamaları güvenillir bir tahmin aracı oluşturmayı planlıyor. Gnosis yazılımı, işlemlerin güvenilir ve dağıtık olmasını sağlamaya yardımcı olan GNO ve OWL olmak üzere iki kripto para birimini kullanır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gnosis Coin (GNO), Ethereum tabanlı bir kripto paradır. GNO’nun birincil kullanım durumu, staking yoluyla OWL token’ları oluşturmaktır. Kullanıcılar ödül kazanmak adına GNO’yu bir yıla kadar kilitleyebilir. Alınan OWL miktarı, stake süresinin uzunluğuna göre hesaplanır. Toplam GNO arzı 10 milyon token olarak sabitlenmiştir.

GNO Coin Nereden Alınır?

GNO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Gnosis Coin; Binance platformunda GNO/BTC, GNO/BNB, GNO/USDT ve GNO/BUSD paritelerinde işlem görüyor. Gnosis Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 283  dolardan alım satım işlemi görüyor.

GNO Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de GNO Coin satın alabilirsiniz. GNO/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. GNO/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından GNO Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar