reklamı kapat
  • BTC  :  32.223,10 ₺
  • ETH  :  2.093,69 ₺
  • BCH  :  3.640,93 ₺
  • XRP  :  2,60 ₺
  • BTC 32.223,10
  • ETH 2.093,69
  • BCH 3.640,93

Girişim Şirketi Agrello Yeni Projesini Duyurdu

8 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Smart Agreements (akıllı anlaşmalar) geliştiren Estonyalı blockchain girişim şirketi Agrello, AI (yapay zeka) tabanlı yeni uygulamasını duyurdu. Ethereum ekosistemi için optimize edilen proje diğer blockchain’lerle de uyumlu olacak.

Agrello’nun temel amacı blockchain üzerinde her hangibir kodlama yeteneği  veya yasal düzenlemeler hakkında bilgisi olmayan kişilere bu teknolojiyi kullandırmak ve ürün süreçlerini modernize etmek olarak ifade ediliyor. Bu çerçevede Agrello, kullanıcıların akıllı kontrat uygulamaları için grafik tabanlı bir arayüz geliştiriyor. Böylece kullanıcılar çok kolay bir şekilde platform üzerinde yeni projeler geliştirebilecek.

Şirket tarafından yapılan açıklamada belirtildiği gibi, Agrello neden Ethereum üzerinde  proje geliştirdiği bir kaç neden ile açıklıyor. Bunlar arasında Ethereum’un olgunlaşması ve kendini kanıtlaması, Ethereum Foundation tarafından sürekli olarak devam eden geliştirme çalışmaları gibi nedenler gösteriliyor. Agrello CEO’su Hando Rand şu şekilde devam ediliyor:

Legal sistem, finansal kurumlar ve yıkıcı teknolojilerin kesişme noktasını yönetmek  ve işletmek  kolay değildir. Agrello belirtilen alanların birbirleri ile ilişkilerini kurmada oldukça bağımsız bir şekilde hareket ediyor. Bu noktada Ethereum tarafından yapılan çalışmaları dikkatle takip ediyoruz ve bunları paha biçilmez buluyoruz. Bizde bu alanda aktif bir oyuncu olmak için elimizden gelen eforu sarfetmeye hazırız.

Yapılan duyuruya göre, Agrello yakın gelecekte Ethereum tabanlı bir token çıkararak ve ICO kampanyası düzenleyecek. Sistem Ethereum tabanlı token ile çalışsa da; Metaverse, Antshares, Lisk, Qtum, RSK, ETC ve Nem gibi diğer blockchain’lerle uyumlu çalışacak.

Meya iletişim: pr@agrello.com

ETİKETLER
loading...