X


Gerçek Zamanlı Veri Analizi Sunan Trading Paketi: BSCTrades

BSCTrades, yatırımcılara ne sunuyor?
21:49
28 Nisan 2021

BSCTrades, yatırımcılarının direkt olarak parmaklarının ucunda olan ve 7/24 kullanılabilir gerçek zamanlı veri analizine sahip alım satım araçlarını kullanıma açtı. BSCTrades tarafından sunulan bu alım satım araçları, BSC alım satım performansını da geliştirebilir. Yatırımcılar kazançlarını katlamak için farklı grafikleri ve alım satım araçlarını kullanabilmekte.

Binance Smart Chain (BSC), Binance ekosisteminin kendi ağı olmanın yanı sıra bu seneki boğa sezonunun en başarılı blockchain ağlarından da birisi oldu. BSC, yatırımcıların ve DeFi protokollerinin Ethereum yerine tercih ettiği platform haline geldi. Ethereum ağı büyük bir tıkanıklık ve işlem ücreti sorunu yaşarken BSC’nin parlaması ise şaşırtıcı olmadı. Boğa koşusunun zirvesinde, BSC ağı, ETH ağının hacminin 4 katını elde etti ve bu durum diğer ağlar yerine BSC’nin tercih edildiğini gösteriyor. Geçtiğimiz birkaç ay içinde Defi protokollerinin çoğu ya Ethereum’u geride bırakarak BSC’ye geçti ya da projeleri için farklı ağları destekleyen çapraz zincir köprüsü kurdu.

Devam eden altcoin rallisinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen daha fazla yatırımcı BSC ağına katıldı ve BSCTrades kapsamlı alım satım araçları ve launchpad özelliği ile Binance blockchain ağı üzerinde kullanılabilecek detaylı ve kapsamlı bir platform geliştirdi. BSCTrades, yatımcılara mükemmel bir alım satım platform arayüzü ve kazanç fırsatı sunarak onların kazancını en üst düzeye çıkarmak adına çalışıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BSC alım satım platformunu kullanan yatırımcılar bu işlemlerini analiz edebilir, strateji geliştirebilir ve alım satım botlarını da kullanabilir.

Platformun öne çıkan özelliklerinden bazıları şöyle sıralanabilir:

 • Gerçek zamanlı grafik,
 • Birden çok cihazla uyumluluk,
 • Modern ve detaylı alım satım araçları,
 • BSC tabanlı yeni projeler için launchpad.

Diğer Alım Satım Araçları Yerine Neden BSCTrades’i Seçmelisiniz?

Piyasada, farklı alım satım tecrübesi sunan ve yatırımcıların işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen birçok platform ile araç var ancak bunların hiçbiri BSCTrades kadar sağlam ve kapsamlı bir paket sunmuyor. Platformdaki araçların bazıları şu şekilde sıralanabilir:

POOL EXPLORER: Yeni havuzları arayabilir, farklı işlem çiftleri ile likidite sağlayabilir veya çıkartabilir, dolandırıcılık odaklı projelerden kurtulup en iyi gem projeleri bulabilirsiniz.

PAIR EXPLORER: Bu araç sayesinde gerçek zamanlı grafik desteğiyle işlemleri izleyebilir, işlem çiftlerini favoreilerinize ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

LAUNCHPAD: BSCTD token sahipleri kademeli sisteme göre farklı satış projelerine katılabilir ve bazı projeleri BSCTrades platformu üzerinden satışı yapılırken erkenden değerlendirebilirsiniz.

LOYALTY AIRDROP: Platform üzerinde piyasaya sürülen her bir proje, elde edilen toplam BNB’nin %5’ini kullanıcılara sadakat payı olarak dağıtacak.

TRENDING PROJECTS: BSC ağındaki en popüler projeler trending listesinde gösterilecek ve kullanıcılar en çok ilgi çeken projeleri görebilecek.

Platform sadece BSC yatırımcılarıyla sınırlı değil ve sisteme entegre edilmiş bir launchpad platformu ve IDO ile aynı zamanda farklı merkezsiz projeler de yatırımcılar için oldukça önemli bir cazibe merkezi haline geliyor. Yatırımcılar ve projeler, ekosistemin hizmetlerinden ve faydalarından büyük ölçüde kazanç elde etti ve etmeye devam ediyor. BCS Trades, tüm yatırımcılar için değer yaratmaya odaklandı ve bu yönde ilerliyor.

Yatırımcılar aktif olarak kazanç elde etmenin yanı sıra pasif getiri de kazanabilir. BSC Trades launchpad üzerinde piyasaya sürülmesi kabul edilen projeler IDO’larının başarısı için de belirli garantilere sahip olacak. Bu hizmetlerin bazıları şöyle sıralanabilir:

 • Tokeneconomics modeli için danışmanlık hizmeti;
 • Reklamcılar ve marketing uzmanları;
 • Denetim uzmanları ve KYC ortakları;
 • Listeleme ortakları (CoinGecko vb.) ve dahası!

BSCTrades, kusursuz bir piyasaya giriş ve alım satım için doğru hedef kitlesini arayan yatırımcılarla projelere yönelik önemli bir platform konumunda.

BSCTrades Token Ekonomi Modeli

BSCTrades platformunun kendi kripto parası BSCDT olarak biliniyor ve bu bütün ekosistemin hizmet tokeni konumunda. BSCDT’nin toplam arzı 20.000 ile sınırlı tutuldu ve bu da gerekli olan arz kısıtlamasını sunuyor. 20.000 BSCDT ise şu şekilde dağıtılmakta:

 • Takım payı – 10%
 • Pazarlama – 10%
 • Likidite – 20%
 • Özel satış – 10%
 • Halka açık satış – %50

Her bir işlem de %6 ücret kesiliyor ve bunun %3’ü yakılırken %3’ü yatırımcıolar arasında dağıtılıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar