Reklam

Genesis Vision Coin Nedir?

Genesis Vision (GVT), kendisini “sosyal yatırım dünyası” olarak tanımlayan platformun kendi token’ıdır.
10:52
25 Aralık 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika

Genesis Vision Coin, Blockchain teknolojisi ve Akıllı Sözleşmeler üzerine kurulu özel trust yönetimi piyasası platformu olan Genesis Vision’ın yerel kripto para birimidir. Genesis Vision, yöneticilerin, aracıların, yatırımcıların, borsaların ve diğer finansal araçların tek bir arayüz üzerinden çok çeşitli varlıklara erişebileceği bir hizmet oluşturmayı amaçlıyor.

Genesis Vision (GVT) Nedir?

Genesis Vision (GVT), kendisini “sosyal yatırım dünyası” olarak tanımlayan platformun kendi token’ıdır. Platform kullanıcılarına, herhangi bir piyasa işlem yapma imkanı, en iyi performans gösteren yöneticilere yatırım yapma olasılığı, en başarılı yatırımcıların stratejilerini takip etem ve kullancıların kendi fonlarını ya da kendi yönetim varlık programlarını oluşturma imkanı sunuyor.

Bunlara ek olarak Genesis Vision sayesinde kullanıcılar, sermayelerini tek bir tıklamayla yüzlerce kripto para biriminde çeşitlendirebiliyor. Piyasadaki fikirlerine uyan bir bileşime sahip bir fon seçebilen kullanıcılar, piyasa gelişirken yöneticinin yeniden uyum sağlamasına izin verebiliyor. Ayrıca platformun açıklamalarına göre kullanıcılar yatırımlarının kontrolünü ellerinde tutabildikleri için istedikleri zaman fonlarını geri çekebiliyor.

Ayrıca programlar aracılığı ile kullanıcılar, kişisel profillerine uygun yatırım programlarını seçebiliyor ve yöneticinin işi kendileri için yapmasına izin verebiliyor. Kullanıcılar yatırımlarını veya karlarını yalnızca program yöneticisi tarafından belirlenen önceden tanımlanmış aralıklarla çekebiliyor.

Öte yandan Genesis Vision kullanıcıları sermayelerini kontrol altında tutarken deneyimli yatırımcıların uzmanlığından yararlanabiliyor. Bu noktada kullanıcılara sadece bir program seçmek kalıyor ve Genesis Vision işlemleri otomatik olarak kopyalıyor. Bu şekilde kullanıcılar herhangi bir zamanda yatırımını geri çekebilir veya işlemlerden çıkabilir.

Genesis Vision kullanıcılarına sunduğu avantajları ise şu şekilde sıralıyor:

  • Tüm finans piyasalarına erişim: Çoklu broker işlem platformu sayesinde kullanıcılar, forex, kripto ve hisse senedi piyasaları dahil olmak üzere çok çeşitli enstrümanlar ve varlık sınıflarına erişebilir.
  • Riskin takibi: Risk toleransı ve karlılık tarafından kırılan çok çeşitli yatırım fırsatları değerlendirilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, risk analizi ve yönetim araçlarına erişebilir. Sunulan ürünler arasında varlık yönetimi, fonlar ve telif hakkı bulunuyor.
  • Kazanç için en iyi aracın seçilmesi: Kullanıcılar, yatırım yapabiliyor, yönetim statüsünde bulunabiliyor, takip gerçekleştirebiliyor ve liderlik edebiliyor.

GVT Coin Yorum

Özellikle birçok yatırım aracının tek bir platformda sunuluyor olması ve Genesis Vision’ın kullanıcı odaklı arayüzünün dikkati çeken ve takdir toplayan özellikler arasında olduğu görülüyor. Bunun yanı sıra GVT coin’in orta ve uzun vadede değer kazanmasını bekleyen yatırımcılar olduğu görülüyor. Ancak bazı yatırımcıların da Genesis Vision Coin’e temkinli yaklaştıklarını belirtmekte fayda var.

Yazının yayına hazırladığı sırada 1,43 dolardan işlem gören Genesis Vision (GVT), 6.342.793 USD işlem hacmi ile CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 680. sırada yer alıyor. Bunların yanında şu anda dolaşımda 4.426.883 adet Genesis Vision (GVT) bulunuyor ve bunun maksimum 4.436.644 GVT Coin’e ulaşması bekleniyor.

Öte yandan 13 Mart 2020 tarihinde 0,3736 dolar ile dibi gören GVT Coin’in 7 Ocak 2018 tarihinde 51,39 dolar ile rekor kırdığını belirtmek gerekiyor.

Genesis Vision Coin Nasıl Alınır?

Genesis Vision Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilir. Bu noktada Genesis Vision Coin’in Binance’te 16 Kasım 2017 tarihinde listelendiğini ve şu anda GVT/BTC ve GVT/ETH işlem çiftlerinde kullanıcı ile buluştuğunu belirtmekte fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar