Gate.io’nun 2 Milyon Dolarlık Küresel Vadeli İşlemler Ticaret Yarışması Başlıyor!

12:09
16 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Gate.io‘nun ilk Küresel Vadeli İşlemler Ticaret Yarışması (GFTC), 15 Aralık 2021’de erken kayıt için resmi olarak açıldı. 2 milyon dolarlık ödül havuzuyla GFTC, dünyanın ilk ve en büyük vadeli işlem ticaret yarışması olacak. “Troop Showdown”da en üst sıradaki ekip, ödül havuzundan 1,6 milyon dolara kadar kazanabilir.

İlk vadeli işlem ticareti yarışması olan bu etkinliğe Gate.io’nun büyük yatırım yaptığı ve bu heyecan verici vadeli işlem ticaret yarışması için dünyanın her yerinden meraklıları bir araya getirmeyi umduğu ifade ediliyor. Ayrıca mevcut ödül sayısı, yalnızca yarışmaya katılarak bile ödül kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

Gate.io’nun pazarlama müdürü Marie Tatibouet konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “2022’nin ilk kripto para çılgınlığı yaklaşıyor ve GFTC’yi her yönüyle dikkatlice planladık. Geçmişte insanlar Gate.io’nun işlemlere açık 1.200’den fazla kripto para ve token, GateChain ve NFT Magic Box gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesini beğeni kullandılar. Gate.io’nun sözleşmeli ürünleri geçen yıl muazzam bir şekilde büyüyerek dünya çapında ilk beşe ulaştı” sözlerini kullandı.

Yarışmaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Gate.io, her kullanıcıya ilk elden vadeli işlem ticareti deneyimini göstermeyi amaçlamaktadır. 2 milyon dolarlık ödül havuzuna katılmak için Gate.io’ya kaydolun ve 200 Tether’e (USDT) eşit veya daha fazla olan bir sözleşme hesabı açın.

Çok Çeşitli Sözleşme Çiftleri Mevcut

Gate.io, 200’den fazla sözleşme çifti ve USDT ile 180’den fazla çift dahil olmak üzere platformda işlem yapmak için kullanılabilen yaklaşık 1.200 kripto para birimi ile sektördeki en popüler borsalardan biri olarak biliniyor.

Borsalar Arasında En Büyük Ödül Havuzu

GFTC’nin “Troop Showdown”nın ödül havuzu 1,6 milyon dolara kadar ve “Solo Showdown”nın ödül havuzu 400.000 dolara kadar. Ödül havuzuna ek olarak, diğer ödüller arasında sözleşme ikramiyeleri, sınırlı sayıda OpenPunks NFT’leri gibi hediyeler de bulunuyor.

GFTC Detayları

Bu yarışmanın kayıt dönemi 15 Aralık 2021’den 17 Ocak 2022’ye kadar sürecek. Yarışma ise 7 Ocak ile 21 Ocak 2022’ye tarihleri arasında yapılacak.

  • Erken kayıt ödülü: Kayıt olan yeni kullanıcılar 10 USDT, kayıt yaptıran mevcut kullanıcılar ise 5 USDT alacak. Yeni kullanıcıları birliğe katılmaya davet eden “Troop Captain”lerin her biri de 10 USDT alacak.
  • Troop Showdown: Toplam ödül havuzunun %80’i, maksimum pay 1,6 milyon dolar.
  • Solo Showdown: Toplam ödül havuzunun %20’si, maksimum pay 400.000 dolar.
  • Sınırlı Sürüm NFT’ler: 37.000 dolar değerinde sınırlı sayıda bir NFT kazanma şansı yakalamak için yarışmaya katılabilirsiniz.
  • Oy Ver ve Paylaş: “Troop Showdown”da şampiyonu doğru bir şekilde tahmin edenler 10.000 dolara kadar ödül kazanabilir.

GFTC ve Gate.io

Gate.io’nun ilk vadeli işlem ticareti yarışması, 2 milyon dolara kadar genişletilebilir bir ödül havuzu sağlıyor. Yarışma, “Troop Showdown”, “Solo Showdown”, erken seçim ödülleri, NFT’ler, oylama ödülleri ve daha fazlasını içeriyor. Küresel yatırımcılar resmi yarışma web sitesi aracılığıyla kayıt olabilirler.

Gate.io, dünya genelinde 190 ülkede 9 milyondan fazla kullanıcısı olan lider bir dijital para borsası olarak tanımlanıyor. Borsa, HipoDeFi aracılığıyla merkezi olmayan finans ürünlerine, Wallet.io aracılığıyla hizmetlere, Gate Labs ve GateChain platformu aracılığıyla yatırımlara ek olarak spot, marj, vadeli işlemler ve sözleşmeli işlemler kullanarak ticaret yapmak için 1.200’den fazla token sunuyor. Şirket ayrıca Start-up IEO platformu, NFT Magic Box pazarı, kripto kredileri gibi entegre bir ürün listesi de sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar