Gate.io, Küresel Genişlemeyi Hızlandırmak İçin Eski Google Yöneticisini EVP Olarak İşe Aldı

16:53
5 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io, Tom Yang’ın Başkan Yardımcısı (EVP) olarak atandığını duyurdu.

Tom Yang, Google ve WeWork gibi şirketlerde uzun yıllardır küresel marka operasyonunun yönetiminde görev almıştır. Gate.io, kripto piyasası son zamanlarda nispeten çalkantılı olmasına rağmen, yıllar içinde biriken sermayesi ve teknolojik avantajları ile mevcut piyasa koşullarının, küresel pazarlama stratejilerini uygulamak ve olağanüstü yetenekleri istihdam etmek için ideal bir zaman olduğuna inanıyor.

Tom Yang konuyla ilgili şunları söyledi;

“Gate.io, dünyadaki en güvenilir kripto para borsalarından biridir. Böyle büyük bir potansiyele sahip bir şirkete katılmak benim için bir onur. Bundan sonra, Gate.io’nun dünya çapında önemli ve gelişmekte olan pazarlardaki payını ve marka bilinirliğini artırmaya ve borsa ile olan ilişkilerini güçlendirmeye odaklanacağım. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ve ortaklar ile eni iş büyüme olanaklarını keşfedeceğiz.”

Gate.io’nun Kurucusu ve CEO’su Lin Han şunları söyledi:

“Gate.io’nun 9. yıl dönümü kutlamaları sırasında yeni bir marka kimliğini tanıttık. Gate.io, uzun vadeli vizyon ve operasyonlarda ısrar eden bir yatırım platformudur. Kripto para birimleri finansın geleceğidir. Piyasanın şu anda çok değişken olmasına rağmen, yenilik yapmaya ve küreselleşme stratejimize bağlı kalmaya devam edeceğiz. Kapsamlı küresel operasyon deneyimine sahip Tom Yang’ı yönetim ekibimize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Onun eklenmesinin Gate.io’ya istikrarlı ve uzun vadeli bir gelişim yolu sağlayacağına inanıyoruz.”

Tom Yang’ın da söylediği gibi Gate.io, küresel marka oluşturma ve pazar geliştirme sürecini kademeli olarak gerçekleştirecek. Şu an itibariyle Gate.io, Güney Avrupa, Latin Amerika ve Doğu Asya’da yerel marka sponsorluğu ve stratejik işbirliği faaliyetlerine, üst düzey spor takımları, sporcular vb. ile marka ortaklığı müzakereleri de dahil olmak üzere başladı. Daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacak.

İçerik Rehberi

Gate.io Hakkında

Gate.io, kullanıcılara önde gelen dijital varlıkların çoğuna erişim sunan dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Platform, dünyanın farklı yerlerinden 10 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve kapsamlı bir ürün ve hizmet ekosistemini bulunuyor. Gate.io exchange, spot piyasalarda alım satım ve belirli piyasalarda bazı yenilikçi ürünler sunar.

Gate.io, standart kripto para yatırım olanaklarının yanı sıra, kullanıcılara şirketin özel Gate NFT platformu aracılığıyla NFT’lerde ticaret yapma fırsatı da sunuyor. Daha geniş çerçevede Gate.io ekosistemi, özel GateChain ekosistemini ve Hipo DeFi aracılığıyla DeFi ürünlerine erişimi, Wallet.io aracılığıyla saklama hizmetlerini ve Gate Labs ve Gate Ventures aracılığıyla yatırımları içerir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar