X


Gate.io, İşlem Hacmine Göre İkinci En Büyük Kripto Borsası Oldu

18:22
20 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en eski kripto para borsalarından biri olan Gate.io, CoinGecko verilerine göre işlem hacmi bakımından ikinci en büyük kripto borsası haline geldi ve dünyanın önde gelen borsalarından biri olarak yerini aldı.

2013 yılında kurulan Gate.io, kullanıcıların projelere erken yatırım yapmasına olanak tanıyan Startup; NFT’lerin oluşturulmasına ve işlemlerine izin veren NFT Magic Box;

yerel blok zinciri ekosistemi GateChain ve risk sermayesi yatırım bölümü olan Gate Ventures ile dünyanın lider kripto para platformlarından biri haline geldiklerini ifade ediyor.

Gate.io’nun geniş ürün ve hizmet yelpazesi, 2022’nin başlarında 10 milyon kullanıcıyı aşan platformla birlikte platformun popülaritesinin artmasını sağladı ve CoinGecko’dan gelen verilere göre günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci kripto borsası oldu.

Gate.io Pazarlama Müdürü Marie Tatibouet konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bu, Gate.io’da 9. doğum günümüze yaklaşırken bizim için dikkate değer bir başka dönüm noktası. Kapsamlı bir ürün ve hizmet paketi ile kullanıcılarımıza güvenli ve emniyetli bir platform sağlama konusundaki sarsılmaz bağlılığımız, son birkaç yılda katlanarak büyümemizin anahtarı olmaya devam ediyor ve yavaşlama planımız yok.” sözlerini kullandı.

Şirket, günlük işlem hacminin 3 milyar doları aştığını gören ve dünyanın en büyük ikinci borsası olarak yerini sağlamlaştıran spot piyasasında 1.400’den fazla alım satımı yapılabilen kripto para birimi sunuyor. Gate.io’nun dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı var ve önde gelen herhangi bir borsada en geniş işleme konu varlıklara sahip olmaktan gurur duyuyor.

İçerik Rehberi

Gate.io Hakkında

2013 yılında kurulan Gate.io, en eski ve önde gelen kripto para borsalarından biri. Gate.io, önde gelen dijital varlıkların çoğunu sunuyor ve dünya çapında 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. CoinGecko’da likidite ve işlem hacmine dayalı olarak sürekli olarak en iyi 10 kripto para borsasından biri olarak sıralanıyor ve Blockchain Şeffaflık Enstitüsü (BTI) tarafından bu bilgilerin doğrulandığı ifade ediliyor. Ayrıca Gate.io, Forbes Advisor’dan da 4,5 puan aldı ve 2021’in En İyi Kripto Borsalarından biri haline geldi. Ana borsanın yanı sıra Gate.io, merkezi olmayan finans, araştırma ve analitik, risk sermayesi, yatırımlar, cüzdan hizmetleri gibi başka hizmetler de sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Gate.io, belirli pazarlarda ve yargı bölgelerinde tam ölçekli hizmet sağlamayabilir ve hizmetlerin tamamının veya bir kısmının yerel düzenlemelere uygun olarak kullanılmasını kısıtlayabilir veya yasaklayabilir. Tüm kısıtlanmış konumların en son listesi için lütfen Kullanıcı Sözleşmesi, “Bölüm II Uygunluk” bölümünü okuyun.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar