X


Gate.io, Ambassador Programında Kapsamlı Yükseltme Başlatıyor

11:53
23 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan açıklamalara göre dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io‘nun başarısı, marka ile küresel topluluğunun üyeleri arasındaki etkileşimle doğrudan ilişkili. Gate.io Ambassador Programının ilk kez Ağustos 2021’de tanıtılmasından bu yana dünyanın dört bir yanından kullanıcılar platforma katıldı ve sunduğu ödüllerden yararlandı. Programı temel alan Gate.io, hizmette kapsamlı bir yükseltme başlattı ve “temsilcilerine” daha fazla ödül sunuyor.

Temsilci Programındaki Yenilikler Neler?

Gate.io, kripto para piyasasının genel büyümesine ve piyasada benimsenmesine katkıda bulunmaya, yeni kullanıcıları küresel ekosisteme tanıtmaya ve onlara daha geniş piyasa tarafından sunulan faydaları sağlamaya kendini tamamen adadığını ifade ediyor. Ambassador Programında Gate.io, programa katılmayı kolaylaştıran daha sezgisel bir kabul süreci, iyileştirilmiş uzun vadeli indirimler ve ödüller dahil olmak üzere programa birkaç yeni özellik ekledi.

5 Temel Özelliğin Katkısı

5 temel özellikten birincisi, giriş limitlerinin daha düşük olması ve bunun bireylerin ve kurumların Ambassador Programına katılmasını kolaylaştırmasıdır. Kullanıcılar, sosyal medyada 500’den fazla takipçileri olduğu sürece, sunulan tüm ödüllerden yararlanarak programa katılmaya hak kazanırlar.

İkincisi, programdaki kullanıcılar için bir tür komisyon görevi gören doğrudan yönlendirme indirimidir. Bir kullanıcının referanslarının platforma katılırken oluşturduğu spot alım satım işlem hacmine bağlı olarak, kullanıcılar doğrudan referans indirimi şeklinde referans verdikleri kişiler tarafından yapılan spot alım satımlardan %50’ye varan komisyon kazanabilirler.

Üçüncüsü, ikincil bir indirimdir, yani bir kullanıcı birini Gate.io platformuna yönlendirirse ve o da başkalarını yönlendirirse, orijinal kullanıcı, platforma davet ettiği kişiler tarafından yapılan işlemlerden %5 oranında ikincil indirimler kazanabilir.

Dördüncüsü, Ambassador Programına katılanların, Gate.io ekosistemine yönlendirdikleri kullanıcılardan 12 aya kadar yönlendirme komisyonlarının keyfini çıkarabilecekleri uzun vadeli bir indirim şeklinde karşımıza çıkıyor.

Son olarak beşincisi, programdaki katılımcıların daha yüksek bir ödül katmanına terfi etmelerini sağlayabilecek üç aylık değerlendirmelerden geçmesini sağlayacak promosyon ödülleri. Kullanıcılar terfi ettirilirse, programa katılanlar olarak 500 USDT’ye kadar ödül alacaklar.

Ambassador Programına Kimler Katılabilir?

Sosyal medyada 500’den fazla takipçisi olan influencerlar, özellikle daha geniş pazara ve onu destekleyen teknolojiye olan inancını paylaşan blockchain ve kripto para meraklıları ile ilgilenen Gate.io ile Gate.io Ambassador Programına katılmaya hak kazanıyor. Katılan kullanıcılar, Gate.io’da işlemleri teşvik ederken makul ödüller kazanabilirler.

Temsilci Programına Nasıl Katılabilirsiniz?

Kullanıcılar, aşağıdaki basit adımları tamamlayarak Gate.io‘nun resmi web sitesi veya resmi uygulaması aracılığıyla programa katılabilir:

  • Başvuru formunu dolduruluyor ve Gate.io ekibinden yanıt bekleniyor
  • Gate.io ekibinin bir üyesiyle görüşme yapılıyor.
  • Programa katılımlar onaylanıyor ve kullanıcıları yönlendirmeye başlıyor
  • Gate.io’ya başarıyla katılan ve işlem yapanlardan ödüller ve indirimler kazanılıyor

Bunlara ek olarak Temsilci Programı herkese açıktır. Blockchain toplulukları, yatırımcılar, içerik oluşturucular ve yatırım danışmanları dahil olmak üzere herkes programa katılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar