Gate.io Altıncı En Büyük Kripto Vadeli İşlem Platformu Oldu

16:02
7 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Lider küresel dijital varlık borsası Gate.io, iki aydan biraz daha uzun bir süre önce onbeşinci sıradan yükselerek hızla dünyanın altıncı en büyük kripto vadeli işlem platformu haline geldi. Platformun büyüme hızı rakiplerini geride bırakarak Gate.io’nun vadeli işlem pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, Gate.io‘nun 24 saatlik kripto vadeli işlem hacmi 7,1 milyar doları aştı ve bu da borsayı işlem hacmi açısından dünya çapında altıncı sıraya taşıdı. Gate.io, Bitcoin, Ethereum, Solana, Litecoin, Shiba Inu ve Sandbox dahil olmak üzere 185’den fazla USDT işlem çifti ve 25 adet BTC ile desteklenen varlık için vadeli işlem sözleşmeleri sağlıyor.

Gate.io Pazarlama Müdürü Marie Tatibouet konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Gate.io’nun kripto vadeli işlem platformu, çalkantılı piyasa koşulları daha belirgin hale geldikçe geçen ay muazzam bir şekilde büyüdü. Olumlu tavsiyeler ve sunulan ürün çeşitliliği, vadeli işlem platformumuzun büyümesine en büyük katkıyı sağlamıştır. Tekliflerimizi daha da genişletmek için kullanıcıların geri bildirimlerini ve önerilerini dikkate alıyoruz.” sözlerini kullandı.

Vadeli işlem platformu, kullanıcılara yüksek likidite ve istikrar sunan, çalkantılı piyasa koşullarında bile çalışır durumda kaldığını kanıtlamış bir platformda işlem yapmalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar; sözleşme bonusları, ters pozisyonlar, gelişmiş sözleşme analizi ve nicel yatırım çözümleri gibi bazı yenilikçi özellikleri keşfederken, sektördeki en düşük ücretlerle platformda 200’den fazla sözleşme çiftinde işlem yapabiliyor.

15 Aralık’ta Gate.io, platformun bugünkü haline gelmesinde destek veren kullanıcıları ödüllendirmeyi hedefleyen bir kampanya olan dünyanın ilk kripto vadeli işlem yatırım şampiyonasını başlatacak. Kazanılacak 2 milyon dolara kadar ödülle Gate.io, bu kampanyayı birinci sınıf işlem platformuna yükselmek için kullanmayı planlıyor.

Gate.io’nun spot borsası, güçlü bir vadeli işlem platformu sağlamanın yanı sıra 1100’den fazla kripto para ve token listeledi ve şirket, NFT Magic Box pazarını ve Start-up ​​IEO platformunu genişletmek için çok para ayırdı.

Gate.io Hakkında

Gate.io, dünya genelinde 190 ülkede 8 milyondan fazla kullanıcısı olan bir dijital para borsasıdır. Borsa, HipoDeFi aracılığıyla DeFi ürünlerine, Wallet.io aracılığıyla cüzdan hizmetlerine, Gate Labs aracılığıyla yatırımlara ve özel GateChain platformuna ek olarak spot, marj, vadeli işlemler ve sözleşme işlemleri sunuyor. Şirket ayrıca Start-up IEO platformu, NFT Magic Box pazarı, kripto kredileri ve daha fazlası gibi tamamen entegre bir ürün paketi de sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar