Gate.io, 9. Doğum Günü Kutlamaları İçin 5 Milyon Dolarlık Vadeli İşlem Yarışmasını Duyurdu

12:37
1 Haziran 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io, 5 milyon dolara kadar kazanma şansı sunan ödüllü bir vadeli işlem yarışması olan World Cup Trading Competition’ı duyurdu. Yarışma, borsanın bu ayın başlarında başlayan 9. doğum günü kutlamasının bir parçasını oluşturuyor.

2013 yılında kurulan Gate.io, dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya hitap eden ve ana borsada bulunan 1.400’den fazla token ile geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmak için gelişiyor. World Cup Trading Competition (WCTC) için erken kayıtlar 27 Mayıs’ta başladı ve yarışma resmi olarak 10 Haziran’da başlayacak, 1 Temmuz’a kadar sürecek.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar 5 kişilik veya daha fazla kişi sayısındaki ekiplerle ya da bireysel olarak yarışmaya katılabilecek. Kullanıcıların, işlem yarışmasına katılanların miktarına bağlı olarak 5 milyon dolara kadar olan ödülleri kazanmak amacıyla yarışmak için 28 Haziran’da kayıtlar kapanmadan önce etkinliğe kaydolmaları gerekecek.

Gate.io’nun Perpetual Contract işlemleri, kullanıcılara Bitcoin’de 100 kata kadar kaldıraç ve ETH, EOS, LTC ve daha fazlası gibi yüzlerce diğer popüler kripto para biriminde hem long hem de short pozisyonlarda 20 kata kadar kaldıraçla işlem yapma fırsatı sunuyor. Takımların veya bireylerin, kazanmak için yatırımlarında en yüksek yüzdeyi veya en yüksek toplam kazancı elde etmek amacıyla minimum 200 dolarlık işlem yapmaları gerekecek.

WCTC kampanyası, Gate.io’nun şirketin 999 gram som altın külçe ve ücretsiz uzay yolculuğu da dahil olmak üzere çok çeşitli ödüller verdiği daha geniş 9. doğum günü kutlamalarının bir parçasını oluşturuyor. Gate.io ayrıca, sürekli büyüyen kripto pazarına olan bağlılığını vurgulamayı ve odaklanmayı amaçlayan yenilemesinin bir parçası olarak yepyeni bir logo ve marka kimliğini de açıkladı.

Gate.io Hakkında

2013 yılında kurulan Gate.io, en eski ve önde gelen kripto para borsalarından biri olarak kendisini tanılmıyor. Gate.io, önde gelen dijital varlıkların çoğunu sunuyor ve dünya çapında 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. CoinGecko’da likidite ve işlem hacmine dayalı olarak sürekli olarak en iyi 10 kripto para borsasından biri olarak sıralanıyor ve Blockchain Şeffaflık Enstitüsü (BTI) tarafından doğrulandıı. Ayrıca, Gate.io Forbes Advisor tarafından 4,5 puan alarak 2021’in En İyi Kripto Borsalarından biri haline geldi. Ana borsanın yanı sıra Gate.io, merkezi olmayan finans, araştırma ve analitik, risk sermayesi gibi başka hizmetler de sunuyor.

Sorumluluk Reddi:

Lütfen Gate.io’nun belirli pazarlarda ve yargı bölgelerinde tam hizmet ölçeğini sağlamayabileceğini ve Gate.io’nun Kısıtlanmış Konumlardan Hizmetlerin tamamının veya bir kısmının kullanımını kısıtlayabileceğini veya yasaklayabileceğini unutmayın. Kısıtlanmış konumların ayrıntıları için Hizmet Şartları “Bölüm II Uygunluk” bölümünü okuyabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar