reklamı kapat

GANA ICO’su 21 Mayıs’ta Başlıyor

09:30
21 Mayıs 2018

Green and Nature (GANA) Technologies yapay zeka ve Blockchain teknolojisinden faydalanarak kenevir sektörünün sorunlarına çözüm yolları sunmaya hazırlanıyor. GANA toplamda 10.000 ETH değerinde fon toplamayı başardığı özel satışının ardından şimdi de halka açık bir token satış kampanyası düzenliyor.

21 Mayıs 2018 tarihinde token satışını başlatacağını topluluğa duyuran GANA kenevir sektöründe bulunan en büyük veri kaynağı haline gelmeyi hedefliyor. GANA’ya başvurarak gerekli verileri elde eden işletmeler kullanıcılarına daha sağlıklı ve etkili hizmetler sağlayabilecekler. Buna göre GANA’nın sektördeki ezberleri bozacak bir potansiyele sahip olduğu yorumunu yapmak yanlış olmayacaktır. GANA anahtar niteliğindeki sektör verilerini toparlayan ve paylaşan bir ekosistem aracılığıyla kullanıcılar ile araştırma enstitülerine yapay zekaya ve Blockchain teknolojisine dayanan çözüm yolları sağlayacak.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca yapay zeka teknolojisi neredeyse bütün sektörlerde hızlı bir şekilde gelişti. Bu teknolojinin yanında kullanıcılarına sayısız avantajlar sunan Blockchain teknolojisinden de faydalanan GANA ekosistemi kenevir sektöründe karşılaşılan mevcut sorunlara yenilikçi çözümler getiriyor. GANA hem müşteriler hem de şirketler için oldukça büyük bir öneme sahip verileri şeffaf bir şekilde saklayacak ve gerektiğinde ilgili kişilere sunacak. GANA bunun yanında kullanıcılarına başka hizmetler de verecek. Kalite doğrulama sistemi, kişisel yardım hizmeti, GANA token’leri kullanan ödeme sistemi gibi yenilikler bu hizmetler arasında gösteriliyor.

GANA Technologies kurucusu ve CEO’su Gapseong Noh şirket hakkında açıklamalarda bulundu. Noh yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

GANA, Blockchain ve yapay zeka teknolojileriyle getirdiği çözümleri kullanıcılara ve araştırma enstitülerine benzersiz bir ekosistem aracılığıyla sunuyor.

Yaklaşan GANA token satışı dört evreden oluşacak. Toplamda 2.4 milyar adet sunulacak GANA token’lerin 20.000 adedi kullanıcılara 1 ETH karşılığında satılacak. Üstelik yatırımcılara %10’a varan bonus fırsatlarının verileceği ifade ediliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER