X


FunFair (FUN) Nedir? Nasıl Çalışır?

FunFair oyun sektörüne yeni bir soluk getirmek için çalışıyor...
15:00
21 Ocak 2020

Bilgisayar oyunları için Blockchain çözümleri sunan FunFair platformu, yüksek performanslı Blockchain teknolojisi ile piyasa lideri şirketleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

FunFair (FUN) Nedir?

FunFair yaptığı açıklamalarda oyun ekosistemine adil oyunlar sunduğunu ifade ediyor. Tüm dünyada milyonlarca oyuncu için oyunların daha adil olmasına yardımcı olduklarını dile getiren platform, şeffaf ve otomatik sistemleri sayesinde geliştiriciler, şirketler ve son olarak  kullanıcılar arasındaki boşlukları kapatıyor. Şeffaflık ve güvenilirliğin yüksek olması sayesinde oyun şirketlerinin popülaritesi artmış oluyor.

Bunun yanında FunFair kullanıcılarına ödüller de veriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Mükemmel oyun içeriği için adil, açık ve rekabetçi ödüller olması gerektiğine inanan platform, Blockchain’in eksiksiz ve doğru kayıt özelliğinin şeffaf ve uygun raporlamayı mümkün kıldığını ifade ediyor. Ayrıca akıllı sözleşmeler de yapılması gereken ödemeleri garanti altına alıyor.

Öte yandan platform Blockchain teknolojisi ile çalışmanın zorlu, heyecanlı ve hızlı olduğunu belirtiyor. Gelişimlerle birlikte açık kaynaklı bir topluluk yaratmayı hedefleyen FunFair, Blockchain deneyiminin uçsuz bucaksız dünyasını kullanıcılarına sunuyor.

FunFair Nasıl Çalışır?

Anahtar çözümleri sayesinde FunFair kullanıcılarına oyun platformlarını saniyeler içinde oluşturma, oyuncuları sisteme dahil etme ve ödemeleri hemen işleme koyma imkanı sunuyor.

Ayrıca FunFair merkezsiz ve sunucusuz platformunun bilgisayar korsanlığı, oyuncu veya operatör parazitlerine karşı tam korumalı şekilde çalışıyor. Bunun yanında FunFair programı adil bir sistem sağlamak için şeffaflık ve güvenliği en üst düzeyde tahsis eden Blockchain çözümlerinden faydalanıyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre, evrim niteliğindeki Fate Channel teknolojisi sayesinde talep üzerine gecikmeden platformda tüm işlemler gerçekleştirilebiliyor. Benzersiz blok zinciri ölçeklendirme çözümü olarak nitelendirilen Fate Channel yüksek kaliteli oyunları, neredeyse sıfır Blockchain maliyetini ve gerçek zamanlı olarak gerçek parayla oyunlara katılma imkanını sunuyor.

FunFair (FUN) Nereden Alınır?

Oyuncu ödüllerinden operatör lisans ücretlerine ve geliştirici ödüllerine kadar FUN token’ı platformun her yönüne güç veriyor. Platformda kullanmak için Ethereum tabanlı FUN token’ı Binance ve VeBitcoin gibi kripto para borsalarından temin edebilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar