reklamı kapat
  • BTC  :  35.306,59 ₺
  • ETH  :  2.238,98 ₺
  • BCH  :  4.098,55 ₺
  • XRP  :  2,73 ₺
  • BTC 35.306,59
  • ETH 2.238,98
  • BCH 4.098,55

FoxMiners Devrim Niteliğinde Yeni Madencilik Çipini Piyasaya Sürüyor

2 Mayıs 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Los Gatos, CA, USA. Bazı  kullanıcılar kripto para madenciliğinin gün geçtikte daha zor olduğunu söylüyorlar; fakat şimdi değişmiş olabilir, Foxminers yaptığı yeni duyuruyla konu hakkında ipuçları veriyor. Dünya çapında henüz yeni piyasaya sürülen dünyanın ilk çift yönlü madencilik cihazıyla hem Bitcoin hemde Litecoin madenciliği yapılabilecek. Bu cihazlar SHA-256 veya Scrypt kullanan tüm diğer kripto paralar için özelleştirilebilir ve kullanılabilir.

Tamamen madencilik için tasarlandı

FM9800-XD112 adı verilen Foxminer madencilik çipleri, güç tüketimini düşürürken hash gücünü maksimum düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Cihaz içerisinde yerleşik kontrolör ve önceden yüklenmiş yazılımlar bulunur. Foxminers F24 ve F48 donanım ürünleri; değerlendirme, prototiplendirme ve aşırı basınç testlerinden oluşan yoğun bir test süresinden sonra seri üretime hazır hale geldi.

Fiyatlandırma ve Sağlama

Foxminers F24 ve F48, www.foxminers.com‘dan indirimli satışa sunulmaktadır. Fiyatlandırma 2500 dolarla başlıyor. Müşteriler, ön sipariş vererek şimdi 14 Mayıs’a kadar 500 Dolar tasarruf edebilir. Teslimat Ücreti ve Özel Ücretler Foxminers tarafından karşılanacaktır, müşteri yalnızca birim için ödeme yapıyor ve herhangi bir gizli ücret ödemeden kurulum için gereken her şeye sahip olabiliyor.

Foxminers’in COO’su ve Operasyonel Müdürü Mike Harish; bu sektör tam anlamıyla bir yarıştır, bizde elimizden geldiğince en önde olmak istiyoruz diyor.. Ayrıca cihazın Bitcoin için 75 TH, Litecoin için ise 2.1 GH güç ürettiğini ve cihazların bu piyasadaki en iyi yatırım olduğunu ifade ediyor.

FoxMiners Hakkında

2016’da kurulan Foxminers, dünyanın ilk çift yönlü madencilik şirketi olarak kuruldu. Kullandığı teknoloji ile SHA-256 ve Scrypt algoritmalarıyla üretilen kripto paraları hedef alıyor. Foxminers olarak görevimiz: “Daha düşük maliyetlerle daha fazla güç sağlamak.” Foxminers, merkezi Los Gatos, CA’da ofisleri olan bir şirkettir.

Daha fazla bilgi için foxminers.com adresini ziyaret edin. Ürün hakkında detaylı teknik bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

David Done

press@foxminers.com

+1-408-877-8345

ETİKETLER
loading...