X

Floki Pet World, IDO Lansmanını Duyurdu: Bir Sonraki Shiba Olabilir Mi?

20:25
11 Kasım 2021

Floki ve NFT’den ilham alan bir meme parası olan Flokipetworld, IDO’sunun 12 Kasım’da IDOScan platformunda başlayacağını duyurdu. Meme NFT projesi, blok zincirindeki en sevimli Floki evcil hayvanlarını kullanıcılara sunacaklarını ifade ediyor. Kullanıcılar, tokenize edilmiş bir Meme Ekonomisi ile portföylerini takas edebilir, koleksiyon oluşturabilir ve çeşitlendirebilir. $Fpet, ekosistemi büyütme ve bir sonraki Shiba Inu olma potansiyeline sahip yerel para birimi olarak tanımlanıyor. Açıklamalara göre, Floki Pet World sadece eğlence için yapılmış başka bir meme para birimi değil, Defi ilkeleri üzerine inşa edildi ve her iki dünyanın da en iyisini yapmak için NFT’leri içeriyor.

Meme para birimleri bu boğa sezonunda diğer çeşitli kripto varlık türleri arasında ana akım haline geldi. Meme para birimleri, topluluk odaklı projelerin kat etmesi gereken uzun bir yol olduğunu kanıtladı. İlk önce Dogecoin % 5000’in üzerinde yükseldi ve ardından Shiba Inu, Ekim ayında yıllık yüzde bir milyonun üzerinde bir artışla onu geçti. Meme para birimleri, sadece bir şaka parası olmaktan çıkıp, kripto paraları elinde tutan birçok yeni yatırımcının kripto milyoneri olduğu bir yatırım seçeneği haline geldi. Bu nedenle, meme para birimlerinin de bir pazarı olduğu açıktır ve Floki Pet World, meme para birimi ekosistemini bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Günümüzde non-fungible tokenlar yani NFT’ler, insanların JPEG’lere milyonlar harcadığı bir alan haline geldi, ancak kulağa garip gelse de, bu yeni bir norm ve önümüzdeki yıllarda dijital koleksiyonların büyük bir parçası olacak. NFT’ler ilk olarak 2016’da menkul kıymetleri tokenleştirmenin ve önde gelen spor kulüpleri için bir hayran tokeni olarak kullanmanın bir biçimi olarak ortaya çıktı. Bununla birlikte 2017’de Bepple’ın dijital resminin 69 milyon dolara satılması ile NFT’ler ana akıma girdi ve daha da önemlisi NFT pazarına dünya çapında bir alan verdi. O zamandan beri eski NFT resimleri koleksiyonları milyonları getirdi. Şimdi Floki Pet World, bu konsepti meme para birimi dünyasına taşıyor ve NFT’leri meme para birimi ekosistemine getiren ilk platform olmayı hedefliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Floki Pet World Neden Meme Paraların Geleceği?

Floki Pet World, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor, yani harika bir meme para birimi olacak, ancak bir amaç ve NFT hype’ını birleştirmeyi hedefliyor. Aslında, mem para birimleri ve NFT’ler kavramına bakıldığında, her ikisinin de birbirine mükemmel şekilde uyduğu görülüyor ve Floki Pet World bunu yenilemek ve mümkün kılmak için çalıştığını ifade ediyor. Yatırımcıların kar elde etmek için satın alıp satabilecekleri bir dizi nadir Floki NFT koleksiyonu sunarken, yerel para birimi de birçok fırsatla bir pasif gelir biçimi olarak kullanılabilir. Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Staking: Her NFT’nin benzersiz nadirliği ve ödülleri var. Üyelerin daha fazla satın almaları teşvik edilir, zaman içinde daha nadir NFT’ler ve nihayetinde daha da yüksek stake ödülleri toplamaya hak kazanırlar.
  • NFT pazarı: Edinilen her NFT, pazarda istekli alıcılara satılabilir. Kullanıcılar evcil hayvanlarını Floki Worldpet pazarında tek tek veya yığın halinde satabilir ve fiyatlar satıcı FPET tokenları ve blok zincirindeki tüm işlemler tarafından belirlenir.
  • Otomatik Ödül yansımaları: Otomatik yansıması ile yapılan tüm alım ve satımlardan kâr edebilirsiniz.
  • Topluluk Tarafından Yönetim: Fpet sahiplerinin yaklaşan gelişmeler ve gelecekteki yön için oy kullanabilecekleri bir topluluk oylama platformu.

Günümüzde meme para birimlerinin çoğu, yalnızca yüzlerce tokenin bulunması nedeniyle birçok kişinin kaçırdığı bir boğa piyasası sırasında gelir fırsatları sunar. Floki Pet, kullanıcıların yerel token kazanmak için benzersiz NFT’leri stake edebilecekleri ve ardından yerel tokenı satın almak ya da işlem yapmak için kullanabilecekleri staking hizmetleri sunacak.

Floki Pet World Yakında P2E Oyununu Başlatacak

Play to earn veya P2E oyunları, oyun endüstrisinin ve kripto pazarının en iyilerini bir araya getirdiği için NFT pazarındaki en son hype haline geldi. Kullanıcılar oyunları oynayabilir ve oyun içi token ödüllerinin yanı sıra ekstra gelir elde etmek için kullanılabilecek nadir NFT’ler kazanabilir. Yapılan açıklamalara göre, NFT ve meme pazarında etkili olma planları olan Floki, kullanıcıların floki evcil hayvanlarının onlara Fpet ödülleri kazanacağı bir P2E için 2d destekli bir blok zinciri oyunu da başlatacak. Proje halihazırda geliştirme aşamasında ve 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Yapılan açıklamalara göre oyun, platforma yeni kullanıcılar getiriyor ve kullanıcı tabanını genişletmesine de yardımcı oluyor. Oyun başlatıldığında, Floki evcil hayvan dünyası ekosistemi, yatırımcılar için daha kazançlı hale gelebilir. Platform, tek bir yerden mümkün olduğunca çok destek alabilmek için topluluk odaklı bir ekosistem oluşturmayı amaçlıyor.

Floki Pet World ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar