reklamı kapat

FlipNpik’le Sosyal Medya Gönderilerinizi Paraya Dönüştürün

Flipnpik sıradışı bir sosyal medya platformu olarak tanımlanabilir. Platform işletmelere ve kullanıcılara benzersiz imkanlar veriyor.
14:55
28 Temmuz 2018

Flipnpik yerel işletmeler için tasarlanmış Blockchain destekli bir sosyal medya platformu olarak ifade edilebilir. Kullanıcıların sosyal medya gönderilerini bir gelir kaynağına dönüştürmeyi hedefleyen ekip şu sıralar bir ICO düzenliyor ve katılımcılarına kısa bir süreliğine %50 bonus imkanı sunuyor.

Son yıllarda gelişmeye başlayan işbirlikçi ekonomi modelleri müşteriye daha fazla rol vererek geleneksel sosyo-ekonomik modellere meydan okuyor. Satıcıdan alıcıya şeklinde işleyen basit yöntemde bir hedef olarak görülen müşterilere artık ekosistem dahilinde daha büyük bir yer veriliyor. Kurulduğu tarihten itibaren oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ve büyük bir ekonomiye ulaşmayı başaran Airbnb, Blablacar, Uber ya da Facebook ile Instagram gibi uygulamalar yeni trendi benimseyenler arasında yer alıyor. Ancak merkezi yapıya sahip bu uygulamalarda gelirlerin şirket sahiplerinin kesesine gittiğini biliyoruz. Flipnpik bu gidişe bir dur demeye hazırlanıyor.

Bir hayli geniş bir kullanım alanına sahip olan Blockchain teknolojisi kullanıcılarına hızlı, güvenli ve şeffaf işlem yapma imkanı sağlıyor. Teknolojinin getirdiği en önemli özelliklerden birisi de merkezsizlik düşüncesi. Blockchain’le oluşturulan yeni ekosistemlerde gelirlerin müşteriler ve işletmeler arasında eşit bir şekilde paylaşılabilmesi mümkün. Böylece ortaya herkesin daha mutlu olduğu işbirlikçi bir ekonomi modeli konuluyor.

Flipnpik ekosistemi

Flipnpik gittikçe daha da merkezi hale gelen küresel finansal sistemde kendisine yer bulmakta zorlanan küçük ve orta boyutlu işletmeler için geliyor. Flipnpik ekosisteminde bu işletmeler önemli bir pozisyona sahip olacak. İşletmeler bu sayede hem büyük bir üne kavuşabilecek hem de hizmetlerini kullanıcılarla daha kolay bir şekilde buluşturabilecek. Böylece mevcut sosyal medya sisteminde gereken itibari göremeyen işletmelere benzersiz bir platform sunulacak.

Flipnpik dünyadaki ilk işbirlikçi sosyal medya platformu haline gelmeyi hedefliyor. Yerel işletmeler için adeta bir biçilmiş kaftan olarak hizmet verecek platform bu işletmeleri Blockchain teknolojisiyle buluşturacak. Üstelik Blockchain teknolojisi sayesinde işletmelerin birçok kaliteli hizmetten faydalanabilmesine imkan tanınacak.

Flipnpik ekibi kullanıcılarına kaliteli, ölçeklenebilir ve etkili altyapılar sağlayacak. Böylece işletmelerin mevcut sistemlere göre oldukça düşük ücretler karşılığında her türlü işlemleri gerçekleştirebilmesi mümkün hale gelecek. Stellar platformunu kullanan Flipnpik bu vaatlerin tamamını eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek potansiyele sahip.

Flipnpik platformu

Flipnpik platformu işletmelere yalnızca bir sosyal medya platformunun verdiği imkanları sunmuyor. Amaca yönelik geliştirilen platform, işletmelerin takipçilerinin yalnızca tek bir tıkla birçok içeriğe erişebilmesine de olanak veriyor. Bu içerikler arasında işletmeyle ilgili bilgilendirici ve tanıtıcı olanlar bulunacak.

Flinnpink ekosistemi ve platformu yerel işletmeler için entegre çözüm yolları üretmeyi hedefliyor. Böylece işletmelerin kullanıcılarla buluşması kolaylaşacak. Üstelik platformdaki pazarlama stratejileri sayesinde işletmelerin kullanıcı sayılarını büyük oranda artırabilmeleri de mümkün. Tüm bunlardan faydalanabilmek için akıllı telefonlara kolayca indirilebilen Flipnpik uygulaması kullanıcılarını bekliyor.

Gelişen teknolojiyle birlikte hayat tarzlarımızda da büyük oranda değişikliler kaydedildi. İnsanlar geleneksel medya araçlarına daha az rağbet etmeye ve “yeni medya” imkanlarına daha fazla eğilim göstermeye başladı. Bu doğrultuda düşündüğümüzde geleneksel reklamcılık modellerinin de eskiye nazaran daha az talep gördüğü çıkarımını yapabilmek mümkün.

Müşteri kitlesinin bir işletme tarafından “yakalanabilmesi” için artık sosyal medya içeriklerine ihtiyaç duyuluyor. Geleneksel reklamların yapamadığını küçük bir sosyal medya gönderisiyle elde edebilmek mümkün. Flipnpik’in faydalanmayı düşündüğü potansiyel tam olarak bu. Ekip bu sayede nitelikli bir ekonomi oluşturmayı ve ekosistemin tüm katılımcılarının üretilen değerden fayda sağlamasını hedefliyor.

Flipnpik ICO detayları

Ekip şu sıralar düzenlediği ICO satışıyla FNP token’leri kullanıcılarına sunuyor. Mayıs ayında özel satışını tamamlayan Flipnpik ön satışını temmuz ve ağustosta gerçekleştirecek. Bu da ön satışın haberin hazırlandığı anda devam ettiği anlamına geliyor. Üstelik katılımcıları kaçırılmayacak bir teklif bekliyor. Kullanıcılara çok kısa bir süre için %50 bonus imkanı veriliyor.

Platformun token’i FNP 0.12 dolar karşılığında satılıyor. ICO’ya ETH, BTC, LTC, DASH ya da DOGE ile katılabilmek mümkün.

Web SayfasıFacebookTwitterLinkedinBitcointalkYoutubeTelegramReddit – Medium

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun