X


FlipNpik Atayen’le Partnerlik Anlaşması İmzaladı

Yenilikçi iki şirket stratejik bir partnerlik anlaşması imzaladı.
15:07
31 Temmuz 2018

FlipNpik dünyanın ilk Blockchain temelli işbirliğine dayalı sosyal medya platformu. Kullanıcıları sosyal medya faaliyetleri karşılığında ödüllendiren platform Amerikan-Fransız şirket Atayen Inc. ile partnerlik anlaşması imzaladı.

iFrame (kullanıcıların iş kollarına katılımını artıran her şey dahil Facebook uygulama takımı) gibi uygulamalar geliştiren Atayen sosyal medya ağları için uzman yardımı sunuyor ve bu, FlipNpik platformunun ve ekosisteminin tam aradığı şey. Anlaşma kapsamında Atayen dünyanın dört bir köşesindeki yarım milyon satıcısını FlipNpik platformuna kaydedecek. Bunun yanı sıra FlipNpik Atayen’le, Atayen’in bir milyon müşterisine ulaşmak için kapsamlı bir marketing çalışmasına başlayacak.

FlipNpik CEO’su Henri Harland:

Atayen’le stratejik ortaklık hem FlipNpik’in küresel piyasadaki etkisini artıracak hem müşterilerimize tüm dünyadan onlarca satıcıya ulaşma fırsatı tanıyacak hem de FlipNpik ekosisteminin gerçek değerini önemli ölçüde artıracak.

Balina bonusu

Demokratik ve alışılmadık özel satışının son aşamasına giren FlipNpik, 100 dolarlık bir alımla herkese ‘özel balina’ bonusu (%100’e varan bonus) veriyor. Yalnızca 5 gün sürecek özel satış 3 Ağustos’ta bitiyor. FlipNpik’e dair daha fazla bilgiye erişmek ve özel satışa katılmak için platformun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FlipNpik hakkında

FlipNpik müşterilerine favori bölgesel mağazalarını destekleyerek sosyal medya postlarını paraya çevirme fırsatı tanıyan Blockchain temelli ilk işbirliğe dayalı sosyal medya platformu. Kullanıcılar iş kollarının reklamını yapıp postunu paylaştığında iş kolları daha fazla görüntülenmeye ve daha büyük bir marketing ağına erişmiş oluyor. iOS ve Android cihazlarından FlipNpik mobil uygulamasını indirebilirsiniz. FlipNpik’in iş kolları İsviçre, Büyük Britanya, İrlanda, Singapur, Kanada ve Fransa’da bulunuyor.

Atayen hakkında

Amerikan Fransız şirketi Atayen, Facebook ve sosyal ağlardaki iş sayfaları için uygulama geliştirme konusunda uzmanlık hizmeti sunuyor. Atayen’in en popüler uygulaması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin Facebook müşterilerine yönelik geliştirilmiş web tabanlı bir sosyal medya marketing platformu olan iFrame.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar