Reklam

Fiyatları 100 Kat Artabilir! Joe, Erken Dönem Kripto Para Fırsatlarını Paylaştı!

Erken dönem yatırım fırsatlarını araştıran kripto topluluğu bu iki projeye yoğun ilgi gösteriyor.
17:49
19 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto paralara erken dönemde yatırım yapmak çoğu zaman avantajlıdır. Oldukça düşük maliyetle ön satıştan alır ve sonrasında onlarca katına satarsınız. Popüler analist Joe, kısa süre önce binlerce takipçisine yeni erken dönem yatırım fırsatlarını duyurdu. Joe Parys tarafından paylaşılan ve 100 kat değerlenebileceği söylenen bu iki altcoin hangileri?

VLaunch (VPAD)

Bu projeyi kripto para dünyasının yakından takip ettiği çok fazla popüler isim paylaşıyor. Ya gerçekten olağanüstü bir iş başaracaklar ya da reklam için ciddi bütçe ayırmışlar. Joe listenin başına bu launchpad girişimini yazdı. Üstelik belirli şartları sağlayanlar IDO’dan ücretsiz de faydalanabiliyor.

Joe, VLaunch için 100 kat potansiyele sahip bir proje olarak bahsediyor. Blockchain alanında önde gelen birçok isim de onu destekliyor. VLaunch, sektördeki en iyi 180’den fazla ismin desteğini aldı. Multichain olarak çalışacak olan VLaunch‘ın en önemli özelliği budur. Sadece bir ağ ile sınırlı kalmıyor, üm zincirlerden en yüksek kaliteli projeleri tek bir launchpad üzerinde birleştirerek hepsini destekleyebiliyor. Adil biçimde hizmet vereceğini açıklayan girişim IDO katılımcılarının sayısının mümkün olduğunca fazla olmasını ve katılım gereksinimlerinin mümkün olduğunca düşük olmasını sağlayacak.

Elbette projenin bu kadar kısa sürede bu denli duyulmasının sebebi çok fazla fenomenin onun için çalışmasıdır. Borsa listelemeleri başladığında fiyatı aniden yükselip sonrasında geri dönmeyecek biçimde düşebilir. Bu yüzden yatırımcıların en azından ana paralarını ilk listelemede kurtarması yararlı olabilir. Elbette gerekli araştırmaları yapıp, risk analizinize göre karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır.

Seedify.fund (SFUND)

Seedify, bir IGO kuluçka girişimidir. Öncelikle ilk oyun tekliflerini temsil eden IGO‘lara odaklanırlar. Seedify.fund (SFUND), topluluk tarafından yönlendirilen tohum aşaması fonu, merkezi olmayan inkübatör ve launchpad’e sahip bir blockchain ekosistemidir. Proje, katılım mekanizmaları ve topluluk geri bildirimi yoluyla blockchain oyunları ve oyuncular için fırsatları genişletiyor.

Joe proje için şunları söylüyor:

“Seedify’da birçok yeni proje kuluçkada. Token fiyatı çok güçlü çünkü pek çok insan bu projelerin çoğuna girmek istiyor ve çok iyi gidiyor. Bu yüzden Joe onu listesinde ikinci sıraya koyuyor”.

Tokenin fiyatı 18 dolara kadar çıktıktan sonra son piyasa düzeltmesinde 12,5 dolara gevşedi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar