X

Fiyat Analizi: Holo (HOT), Decentraland (MANA) ve BitTorrent (BTT) Kritik Seviyeler ve Yorumlar

Kripto para piyasasında düşüş ve yükselişler yaşanırken Holo, Decentraland ve BitTorrent'te son durum ne?
12:10
7 Kasım 2021
Fiyat Analizi: Holo (HOT), Decentraland (MANA) ve BitTorrent (BTT) Kritik Seviyeler ve Yorumlar

Kripto para piyasası bu hafta içerisinde yeniden toparlanmaya başladı. Bazı kripto para birimlerinde büyük fiyat artışları yaşanırken bazıları hala düşmeye devam ediyor. İşte Holo (HOT), Decentraland (MANA) ve BitTorrent (BTT) fiyat analizi.

Holo (HOT)

Yılın ilk çeyreğinde yaşanan artışla birlikte yatırımcıların ilgisini çeken popüler kripto para birimi Holo (HOT), son 1 ay içerisinde %80’e varan bir artış yaşadı. Fiyat sonrasında bir miktar geri çekilse de popüler altcoin şu anda yükselmeye devam ediyor.

Popüler kripto para birimi yılın ilk çeyreğinde rekor bir artışla 0.03 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Ancak daha sonrasında piyasada yaşanan düşüşlerle birlikte fiyatta sert bir düşüş yaşandı ve fiyat 0.004 dolar seviyesine kadar geriledi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

HOT, hafta içerisinde 0,016 doların üzerine yükseldikten sonra haftanın ilk yarısında 0,0124 – 0,0145 dolar bandında volatil hareket etti. Uzmanlara göre piyasanın yeniden artışa geçmesiyle birlikte HOT fiyatında 0.015 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılım yeni bir artışı başlatabilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla HOT, CoinMarketCap’ten gelen verilere göre son 24 saatte %5.60’lık bir artışla 0.014 dolar seviyesinde alım satım işlemi görüyor.

Decentraland (MANA)

Ehereum tabanlı sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA), son bir ayda oldukça büyük bir artış yaşadı ve popülaritesini arttırdı. Öyle ki MANA, geçtiğimiz ay sonunda 0.75 dolar seviyelerinde işlem görürken %400’lük bir artışla 4.95 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı.

MANA‘daki bu fiyat artışının arkasında sosyal medya devi Facebook bulunuyordu. Dev şirket geçtiğimiz haftalarda şirketin ismini Meta olarak değiştireceğini duyurdu.

Facebook‘un bu hamlesiyle Metaverse alanına ilgi arttı. Dolayısıyla Metaverse alanına yaşanan bu ilgi beraberinde bu alandaki kripto varlıkların fiyatında artışı tetikledi.

İçeriğin kaleme alındığı sırada Decentralant (MANA), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2’lik bir düşüşle 2.8 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Bu tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %50 altında bir fiyata işaret ediyor.

BitTorrent (BTT)

Popüler kripto para birimi BitTorrent (BTT), bir süredir 0.0035 dolar ila 0.0043 dolar aralığında yatay bir performans sergiliyor. Kasım ayı başında yukarı yönlü artışlar yakalayan BTT, bir süredir düşüş eğilimi gösteriyor.

Kripto para birimi direnç ve destek noktaları arasında hareket etmeye devam ediyor. Bu seviyelerde gerçekleşecek bir kırılım fiyatı daha aşağıya veya yukarıya çekebilir.

0.0036 dolar seviyesinde önemli bir destek noktası yer alıyor. Bu seviyenin altında bir kırılma fiyatı daha da düşmesi ile sonuçlanabilir.

Popüler kripto para birimi BitTorrent (BTT), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.74’lük bir artışla 0.0038 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar