EXMO, Mobil Uygulamasını ve EXMO Coin IEO’sunu Bir Çok Borsa Üzerinde Piyasaya Sürdü!

11:10
9 Kasım 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

EXMO Coin İlk Borsa Arzının üçüncü ve son aşaması, 13 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşecek. Token satışı aynı zamanda EXMO ve Livecoin’in dahil olduğu üç farklı kripto para borsasında listelenmeler ile gerçekleştirilecek.

Projenin yol haritasında yer alan bilgilere göre IEO’nun ikinci ve üçüncü aşamaları EXMO platformunun teknik güncellenmesine endeksli. Bu sebeple EXMO IEO’sunun final versiyonu borsanın mobil uygulamasının resmi olarak piyasaya sürülmesi ile birlikte yapılacak. Bütün kullanıcılar ürünün beta testine katılma fırsatına sahip olabilecek. En aktif beta versiyonu katılımcıları da ciddi bir şekilde ödüllendirilecek. Ön hesaplamalara göre beta test süresi 13 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek. Daha sonra Android işletim sistemi kullanıcıları Google Play store üzerinden uygulamayı indirebilecek.

EXMO Coin’i Nasıl Satın Alabilirsiniz?

EXM Token satışının üçüncü turundaki toplam miktar 141 292 66 EXM (141 Bitcoin’e eşit) olarak belirlendi. Yatırımcılar aynı zamanda iki farklı kripto para borsasında (EXMO ve Livecoin) token satın alabilecekler. Token satışı 13 Kasım tarihinde başlayacak ve beş gün sürecek. EXM IEO’sunun son turu Türkiye Saati ile 17:00 itibariyle EXMO platformunda başlayacak.

Satış esnasında bir coin 0,000001 BTC değerinde olacak. EXM IEO’sunun son turunun minimum satın alma miktarı ise bütün borsalarda 1 EXM olarak belirlendi.

Lütfen dikkat: EXMO Coin listelenmesi IEO’nun üçüncü aşamasının tamamlanmasından 3 gün sonra gerçekleşecek.

EXMO Coin (EXM) Hakkında

EXMO Coin (EXM) aslında yine aynı araştırmacılar ve ekip tarafından üretilen platformun kendi ekosistem token’ı olarak tanımlanabilir. Söz konusu kripto para birimi Ethereum blockchain’i taban alınarak hayata geçirildi ve bütün ERC-20 standartlarını destekleyen kripto para cüzdanları ile de uyumlu. EXM Token’in platformun kendi ekosistemine entegre edilmesi ve uygulanması tek seferde değil, bunun yerine aşamalar halinde yapılacak. Projenin token ekonomisi hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Token sahibi olmanın avantajları neler?

EXMO Coin sahibi olmanın ciddi anlamda fazla avantajı mevcut ve bunlardan ilki düşük alım satım komisyon ücretleri olarak açıklanabilir. EXMO Coin sahipleri daha düşük alım satım komisyonu ödemenin yanı sıra, copy trading olarak bilinen bir başkasının verdiği emirleri taklit etme hizmetine de sahip olacak. Bunlara ek olarak ilgili kullanıcılar platforma kattıkları kullanıcılardan elde ettikleri referans programı ödemelerini, coin sahibi olmayanlara kıyasla daha yüksek alabilecek. EXMO Coin sahiplerinin elde edeceği son avantajı ise ”kripto para tozlarını” (gerekli minimum alım satım veya çekim miktarından az, çok düşük miktardaki bakiyeler) EXM’ye çevirebilmek ve bu sayede coin listelenmesi veya platformdan kaldırılması durumlarında oy hakkına sahip olabilmek şeklinde ifade edilmekte.

EXMO Coin sahibi olmanın eşsiz avantajları bunlarla da sınırlı kalmıyor ve konu hakkında daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Daha az token – daha çok talep!

EXMO ekibi oldukça etkili bir token kullanım yöntemi ortaya koydu. Platform üzerinde premium peşin alım oranından satın alınan bütün token’lerin sağladığı toplam ciro, yüzde 50 oranında yakılacak ve bu da aslında daha az token olmasını sağlarken, arz talep dengesinden dolayı fiyat yükselişi olmasının kapısını aralayacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar