reklamı kapat

Ethereum Link ICO’su ile Orta ve Uzun Vadede Kazanma Şansı

6 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Ethereum Link gerçek dünya sorunlarına blockchain çözümleri üreten bir girişim.

15 Mayıs’ta başlayan ICO kampanyalarıyla birlikte “Linking Desk” adını verdikleri hizmetlerini dünyaya duyurdu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerle birlikte bireyleri de hedef alan girişim, ETH LINK’i entegre ederek onlara fon yönetimi, güvenlik, verimlilik gibi hizmetler sunuyor.

Ethereum.link ayrıca Blockchain teknolojileri ile uluslararası gümüş piyasasını birbirine bağlamayı planlıyor. Çıkarılması planlanan Silver tokenlar 0.999 saflığında gümüş değerinde olacak ve dijital gümüş sertifika ticaretine olanak sağlayacak.

LNK token ise platformun ana para birimi olarak işleyecek ve her Silver veya farklı bir emtianın alım satım işleminde %0,19’luk bir komisyon toplayacak. Bu komisyonlar LNK sahipleri arasında dağıtılacak.

Şu ana kadar 570 yatırımcının katıldığı ve toplamda 1,3 milyon dolar toplandığı ICO kampanyasında 33,631 LNK token yaratıldı. Her bir LNK token yaklaşık 0,01620 BTC değerinde.. Bu token’lar oluşturulan ETH Link platformunun çekirdeğinde çalışacak ve ayrıca token’larla trading yapılabilecek. Yatırım kampanyası 10 Haziran 2017 tarihinde sona erecek. Bu nedenle katılım için son 4 gün olduğunu belirtmekte fayda var.

LNK Token’ın önemli noktaları:

  • Kısıtlı miktar: Ethereum Link nadir bir kripto para olacak, maksimum arz 60,000 LNK olarak tasarlanmış. Bitcoin’in 21 milyon adetlik arzına göre kıyaslandığında oldukça az ve nadir kalıyor.
  • ICO’da dağıtılacak miktar: ETH ICO’da 55,000 LINK dağıtılacak, oransal olarak toplam arzın %91,6’sına denk geliyor.
  • LNK token sahipleri düzenli olarak işlemlerden gelen komisyonları toplayacak.
  • 3,600 LINK, ETH LINK ekibi için rezerve edildi.
  • 900 LINK Bounty ödülleri olarak dağıtılacak.
  • 500 LINK yarışma ve bonuslar için ayrıldı.

Facebook – Twitter – Slack

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.