f Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Yorumları: Pomerdoge (POMD) Yükselecek Mi?  › COINTURK

Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Yorumları: Pomerdoge (POMD) Yükselecek Mi? 

15:20
22 Ağustos 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto yatırımları için yalnızca birkaç seçeneğin olduğu günler geride kaldı. Artık kripto dünyası yatırım seçenekleriyle dolup taşıyor ve iddialara göre Pomerdoge şu anda dikkat çekiyor. 

Bu yeni proje, ekibin iddialı açıklamasına göre, 2023’ün sonuna kadar değerinin 40 kat arttığını görebilir. Böylece Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) gibi kripto para birimlerini geride bırakabilir. 

Ethereum (ETH) İşlem Hacminde Düşüş Görüyor 

Ethereum (ETH) ağı, HODLing ve staking konusunda önemli bir değişikliğe tanık oldu. En son zincir içi verilere göre. Tüm merkezi kripto borsalarındaki Ethereum (ETH) rezervleri 5 yılın en düşük seviyesine geriledi. 

Glassnode’un son verilerine göre, Ethereum’un CEX’lerdeki mevcut rezervi, dolaşımdaki ETH tokenlerinin yalnızca %12,57’sidir. Özellikle, bu sayı 2020’de %30 civarındaydı. Bu da Ethereum yatırımcılarının tokenlarını satmak yerine ellerinde tutmayı tercih ettiklerini gösteriyor. 

Bununla birlikte, Ethereum (ETH) ağındaki işlem hacmi son haftalarda düşüş gösterdi. Bu arada, Ethereum’un (ETH) fiyatı geçtiğimiz hafta %1 artarak 1.849,51 dolara yükseldi. 

Solana (SOL) NFT Satışlarında Düşüş Yaşadı 

Cryptoslam’ın son verileri, Solana (SOL) ağının NFT ekosisteminin azaldığını ortaya koydu. Dahası, veriler Solana’nın (SOL) NFT satış hacminin geçtiğimiz ay %56’dan fazla düştüğünü gösteriyor. 

Bu da Solana’nın (SOL) fiyat hareketini olumsuz etkiledi. Böylece, Solana’nın (SOL) piyasa değeri geçtiğimiz ay %10,7’den fazla düşüş gösterdi. Akabinde, Solana (SOL) 24,51$’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, Solana (SOL) etrafındaki duyarlılık oldukça yükselişte ve bu da Pomedoge’un fiyatında daha fazla düşüşü önleyebilir. 

Pomerdoge (POMD) İlgi Çekiyor 

Son piyasa raporları, blockchain oyun endüstrisinin umut verici bir hızla büyüdüğünü ortaya koymuştur. Sektörün önümüzdeki yedi yıl içinde %68,3’lük muazzam bir YBBO ile büyümesi muhtemel olabilir. Pomerdoge, blok zinciri oyun alanına en son giren şirkettir ve yeni bir P2E oyununu tanıtmıştır. 

Pomerdoge, meme coinleri ve yardımcı tokenlerin bir karışımı ve yeni oyununa Pomergame adı verilmiştir. Burada oyuncular ödülleri toplamak ve para kazanmak için birbirlerine karşı savaşabilirler. Özellikle, Pomerdoge kullanıcıları Pomergame’de geçirdikleri zaman için ödeme alacaklar. 

Oyuncular ayrıca karakterlerini inşa edebilir ve avatarlarını yükseltmek için özelleştirilmiş oyun içi öğeler oluşturabilirler. İlginç bir şekilde, açıklamalara göre altın statüsündeki Pomer sahipleri oyun içi varlıklarını platformun pazar yeri olan Pomerplace’te satmaya başlayabilirler.  

Platform, yerel kripto olarak POMD kullanacak. Token’ın ön satışı canlı ve şu anda 1. aşamada. Ön satışın başlamasından sonraki birkaç gün içinde, bir POMD tokeninin satın alma fiyatı 0,007 $’dan 0,008 $’a yükseldi. Bunun ardından analistler, iddialara göre Pomerdoge’un fiyatının ön satış aşamasında 17 kat artacağını tahmin ediyor. 

Ayrıca, satış öncesi yatırımcılar platformun gelirinin bir yüzdesini kazanma şansı elde edecekler. Ek olarak, platform 100.000 $ hediye dağıtacak ve 50.000 $ mega Pomer ödülü verecek. Projenin ön satışının dört aşaması olacak ve ilk aşama tükeniyor.  

WebsiteTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI