• BTC  :  40.730,44 ₺
  • ETH  :  3.510,34 ₺
  • BCH  :  5.713,93 ₺
  • XRP  :  4,30 ₺
  • BTC 40.730,44 ₺
  • ETH 3.510,34 ₺
  • BCH 5.713,93 ₺

Escrow Platformu Confideal ICO’su Başlıyor

19 Eylül 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Confideal, ethereum blockchain altyapılı çok fonksiyonlu bir emanet platformudur. ICO öncesi (ön satış) döneminde 650 bin dolar yatırım alan Confideal, kontrat oluşturma sürecini kolaylaştırma ve platformunu geliştirip piyasaya açılma amacıyla ICO kampanyası düzenliyor.

Confideal platformu ve altyapısındaki önceden yazılmış smart contracts sayesinde kullanıcılar, program bilgisine gerek duymadan bir işlemin şartlarını açık olarak belirleyebilir ve objektif bir emanetçi görevi görebilir. Anlaşmazlık durumunda taraflar çözüme ulaşamazsa platform üzerindeki uzman ve tarafsız bir ara bulucu devreye girip anlaşmazlığı çözer. Platformun amacı, uluslararası işlemlerin yapılması esnasında oluşan problemleri sağlam yapılandırılmış bir sistemle çözüme kavuşturmaktır. Şirketler, girişimciler ve gündelik yatırımcılar, platformu kullanarak ve üçüncü tarafları aradan çıkararak birbirleri arasında güvenle işlem ve anlaşmalar yapabilir.

Ön satış

Confideal ekibi, ön satış hedefini 1 ETH = 1000 CDL token’i sabit fiyatı üzerinden 6 milyon CDL token’i dağıtmak (600 bin dolar yatırım almak) olarak belirledi. Ön satış hedefi aşılarak toplamda 650 bin dolar toplandı. Alınan bu yatırım, ICO’ya hazırlık masrafları için harcanmaya başladı. Toplanan paranın yüzde 25’i basın duyuruları, yüzde 25’i marketing kampanyaları, yüzde 10’u şirketin etkinlik ve konferanslarda temsil edilmesi, yüzde 10’u yasal uyumluluk, yüzde 5’i topluluk yönetimi, yüzde 5’i içerik üretimi, yüzde 5’i tasarım, yüzde 5’i iş geliştirme ve danışmanlığı ve son olarak yüzde 10’u ürün geliştirmeye ayrıldı.

ICO

Confideal ICO’su süresince basılabilecek maksimum token miktarı 100 milyon, projenin toplam yatırım hedefi ise maksimum 70 bin ETH olarak belirlendi. ICO süresince satılmayan token’ler basılmayacak. Bir diğer deyişle yalnızca satın alınan token’ler dolaşımda olacak. ICO’dan sonra hiçbir şekilde yeni token basılmayacak. Confideal projesinin ICO’su 2 Kasım’da başlıyor.

Confideal’e dair daha fazla bilgi almak ve Confideal ICO’suna katılmak için platformun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim: pr@confideal.io

ConfidealWhitepaperFacebokTwitterReddit – TelegramLinkedinGithubYotubeSteemit

 

loading...