reklamı kapat
  • BTC  :  35.425,54 ₺
  • ETH  :  2.262,93 ₺
  • BCH  :  4.093,65 ₺
  • XRP  :  2,77 ₺
  • BTC 35.425,54
  • ETH 2.262,93
  • BCH 4.093,65

EnterCoin: Finansal Teknolojinin Geleceği

20 Ekim 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Dijital para fikri modern teknolojiyle birlikte, insanlık için bir alternatif haline geldi. Özgürlük; merkeziyetçilik fikrinden ve konulan sınırlardan sonra, bir ihtiyaç haline geldi ve dünya; sınırlarla ve sınıflarla bölünemeyen küçük bir köye dönüştü.

Bu durum yaratıcı beyinlerin, toplumlarca karşılaşılan birçok soruna çözüm bulmasına olanak sağladı. Bu sorunlara örnek olarak; iletişim, veri alışverişi ve depolanması meselelerini ve toplumun bütün önemli unsurlarıyla bir sanal toplum oluşturmak için iş ilişkileri ve finansal çözümler sağlanması sorununu gösterebiliriz.

Entegre çözümler için kullanılan Bitstine, bankaların hizmet sağlamadığı finansal olarak izole olan alanlarda, özellikle elektronik ödeme yöntemlerine ilişkin finansal hizmetler veriyor. Bitstine Visa cardları, bu alanlardaki internet kullanıcılarıyla sanal dünya arasındaki ilk köprüydü. Bu yüzden Bitstine’nın hizmetleri, dijital paralarla temsil edilen yeni küresel ekonomiye tanıtılan ilk sistem olarak evrildi ve daha kapsamlı çözümler sunmak için geleneksel bankacılık sistemiyle ilişkilendirildi.

Bitstine daha sonra, dünyayı yeni formuna ulaştırmak için sunulan finansal çözümlere ulaşma gayesine büyük bir engel oluşturan geleneksel bankacılık sisteminin kısıtlamalarını farketti.

Bunun sonucunda Entercoin fikri ortaya çıktı: Ödeme yöntemleriyle ve tranfer işlemleriyle ilgili ciddi sorunlara kolay çözümler sunan entegre finansal sistem. Entercoin, pek çok dijital para kullanıcısına ve diğer internet kullanıcılarına kapılarını açtı. Sistem, çeşitli dijital paraların gelişmiş madencilik merkezleri tarafından destekleniyor. Entercoin, hizmetlerinin kalitesi ve hedeflediği alanlar açısından dünyanın birincisi olan sistemin resmi para birimi.

Entercoin bütün sistemi birincil amacına hizmet etmesi için kurdu: Toplumları, poliçelere bağımlı olmayan esnek küresel sisteme girmeleri için çözümlerle desteklemek.

Entercoin geleneksel bankacılık sistemine güçlü bir alternatif sunuyor ve bireylerin, toplumların ve kurumların ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri sağlıyor.

Entercoin nedir?

Hiç şüphe yok ki yüzlerce dijital para bir sorunu çözmek için oluşturuluyor. Ancak bunların çoğu, yazılımlarının zayıflığından ya da güçlü ve profesyonel bir takımın eksikliğinden kaynaklanan sebeplerle gereken seviyeye ulaşamadan başarısız oluyor. Bazıları da çeşitli ülkelerin hukuksal düzenlemelerine takılıyor ve devletlere bağlı olan geleneksel bankacılık sistemini ihlal edecek duruma düşüyor.

Entercoin diğer paralardan farklı olarak, Ethereum teknolojisi üzerine entegre edilmiş bir sistemle öne çıkıyor. Bu sistem kullanıcılara en kolay çözümleri sunmayı hedefleyen uzman ve öncü kadroyla yönetiliyor. Ayrıca Entercoin Avrupa’da ve dünyada, Birleşik Krallık’tan alınan bir lisansla ve güncel bir zamanda kabul edilen finansal yasalar dahilinde çalıştırılıyor. Hizmetlerini dünyanın her tarafına, devrimsel Blockchain teknolojisi ve geleneksel merkezciliği merkezsiz dünyaya entegre eden blockchain altyapısı aracılığıyla sunuyor.

Neden Entercoin’e yatırım yapılmalı?

Kripto paraların Entercoin öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. Bu gerçeği Bitcoin’i geçen 8 yıl boyunca takip edenler kolaylıkla kabul edebilirler. Çoğu insan dijital paraların modasının geçtiğini ve artık bu alana yatırım yapılamayacağını düşünse de, bu alan halen yeni ve yatırım yapılabilir. Ciddi yatırımcılar Entercoin’e güvenerek belki de hayatlarındaki en iyi yatırımı yapabilirler. Ek gelire ihtiyacı olan emekliler, eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler ve aylık gelirini artırmak isteyen herhangi bir çalışan Entercoin ile kâr elde edebilir.

Entercoin ile nasıl kâr edilir?

Entercoin; tüm dünyaya alternatif finansal hizmetler sağlayan, dünyanın ilk elektronik bankacılık sisteminin resmi para birimidir. Bu sistem devasa dijital para madenciliğiyle desteklenmektedir. Böylece paranın değerini belirleyen farklı uygulamalar tarafından çoklu gelir akışı sağlanmış olur. Piyasalar ve diğer paralar üzerine yapılan çalışmalara dayanarak, Entercoin’in değerinin gelecek aylarda artmasının kuvvetle muhtemel olduğu söylenebilir. Bu durumu; EnterVisa kartlarının bu yılın sonuna kadar dağılması, paranın borsadaki işlemlerinin gelecek yılın başında başlaması, madencilik uygulamalarının altı ay içerisinde başlayacak oluşu gibi gerçekler de doğruluyor.

Gelir akışları

• Ön Ödemeli EnterVisa kartları: Önümüzdeki üç yılda, beş milyon kartın dağıtılması bekleniyor. Yapılan çalışmalara göre, kart başına gelir oranı aylık 8 dolar olacak. Kart satın alındığında kartın kendi ücreti bunun dışında tutuluyor.

• Entercoin cüzdanı: Dijital ve resmi paralar arasında transfer işlemleri yapılabilecek. Varlık transferleri de sınırsız olarak yapılabilecek. Bu işlemlerin gelirleri Entercoin sisteminde toplanacak.

•Borsa: Ücretsiz, çok dilli, kolay kullanımlı borsa platformu birçok yeniliği ve avantajı beraberinde getiriyor.

•Çevre dostu madencilik merkezleri: Kullanılan yenilenebilir enerji masrafları azaltıyor. Yöntemlerin birine göre dijital para sahibi, madencilik merkezinden doğrudan ve dolaylı olarak gelir elde ediyor. Detayları whitepaper’da inceleyebilirsiniz.

• Şirketler ve kurumlar için akıllı kontrat uygulamaları: Bu; topluluğun gelişimi ile ekonomi ve veri yönetimi için sunulan çözümlerin devamlılığını ilgilendiren Entercoin’in uygulamalarının gelişmiş bir yönü.

Entercoin Blockchain teknolojisini, merkeziyetsizliğe ve özgürlüğe dayandırılan insancıl boyuta uyarlayarak daha önce sunulmayan çözümleri ortaya koydu.

Geleceğe yatırım yapın; Entercoin

 

loading...