reklamı kapat

En İyi Kripto İşlem Platformu: SimpleFX

4 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Kripto para sektörü geçtiğimiz aylar boyunca hızlı bir şekilde gelişti. Fiyatlarda meydana gelen dalgalanmalara, resmi makamlardan ya da büyük şirketlerden gelen olumsuz hamlelere rağmen sektör büyümesini sürdürmeyi başardı. Almanya’nın Berlin kentinde 22 Mart 2018 tarihinde düzenlenen ve Cryptocurrency World Expo adı verilen bir etkinlikte de bu büyümeden sıklıkla bahsedildi.

Sözü geçen etkinlik kapsamında SimpleFX‘e “en iyi kripto para işlem platformu” ödülü verildi. Böylece SimpleFX bu ödülü iki yıl üst üste kazanma unvanına erişmiş oldu. Ekibin böylesi güzel bir ödüle iki yıl boyunca layık görülüyor olması SimpleFX platformunun doğru yolda ilerlediğine işaret ediyor. SimpleFX ekibi müşterilerinden aldığı geri bildirimler ışığında hizmetlerini şekillendiriyor ve onların ihtiyaçlarına en iyi hitap edecek nitelikteki işlem deneyimlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Kazandığı ödüllerden ilham alan ekip kullanıcılarına sunduğu ürünleri geliştirmeye devam edecek. Buna göre önümüzdeki ay içerisinde yeni SimpleFX web işlem platformu başlatılacak. Ekibin yenilediği bir diğer alan ise “üye programı” olarak ifade ediliyor. Platformun sağladığı pazarlama araçları ve analiz bölümü aracılığıyla diğer sitelere de veri trafiği oluşturarak kâr elde etme olanağı sağlanıyor. Ekip bu olanakları geliştirerek daha kârlı ve kolay kullanımlı bir hale getirecek.

Platform dahilinde işlem gerçekleştireceğiniz birçok işlem çifti bulunuyor. Bunlar kripto paralardan ve hisse senetlerinden, çeşitli indekslerden ve emtialardan oluşuyor. Platforma para yatırmak istediğinizde bu işlemi 15 farklı itibari para ya da beş ayrı kripto para aracılığıyla tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca platform banka transferlerine ya da kredi kartı ödemelerine de olanak sağlayarak esnek işlemlerle kullanıcılarını memnun ediyor. Üstelik işlemlerinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilmenize imkan tanınıyor. Herhangi bir işlem esnasında karşılaşabileceğiniz sorunları aktarmanız ve mağdur olmamanız için başvurabileceğiniz “müşteri desteği” sürekli aktif olarak çalışıyor.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmayı kendisine şiar edinen SimpleFX ekibi en iyi kripto para işlem platformu seçildiği için oldukça mutlu görünüyor ve bu unvanı korumak için elinden geleni ardına koymuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.