reklamı kapat
  • BTC  :  42.235,90 ₺
  • ETH  :  1.504,44 ₺
  • BCH  :  3.043,28 ₺
  • XRP  :  3,70 ₺
  • NGC  :  1,93 ₺
  • BTC 42.235,90
  • ETH 1.504,44
  • BCH 3.043,28

Emlak Piyasasında Blockchain Devrimi

5 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Emlak piyasasında 17 yıldan fazla tecrübeye sahip WestLand Storage Company blockchain inovasyonuyla piyasaya yepyeni bir soluk getirmek istiyor. DiceLand isimli teknoloji blockchain’deki tüm modern teknolojilerin bir araya getirilmesiyle oluşturuldu. Şirket bu hamlesiyle emlak piyasasında devrim yapmaya hazırlanıyor.

Şirket DiceLand teknolojisi için ICO düzenlemeye hazırlanıyor. ICO’nun yanı sıra ödül programı da başlatıldı. Dağıtılan WLS bonusları müşterilere günlük kazanç getiriyor. Şirket DiceLand teknolojisine özel alt şirket kurdu. Blockchain camiasında dünyaca ünlü uzmanların ve geliştiricilerin geliştirme ekibine katıldığı söylentileri kulaktan kulağa dolanıyor. Bu yıl Blockchain çalışmalarına katılacağını açıklayan Facebook kurucusu Mark Zuckerberg de bu isimler arasında.

Şirketin kaynaklarına göre Asyalı birçok risk sermayesi şirketi yaklaşan ICO’da yüklü miktarda yatırım yapmayı planlıyor. Bu durum projenin uygulamaya geçmesine büyük katkı sağlayacak ve DiceLand teknolojisi Blockchain dünyasında çığır açacak. DiceLand sayesinde emlak piyasası seviye atlayacak. Bürokrasi ortadan kalkacak, finansal riskler ve masraflar azalacak. Piyasa şeffaf, güvenli ve basit bir hüviyete kavuşacak.

Emlak dünyasında sınırların tamamen kalktığını hayal edin. İstediğiniz büyüklükte gayrimenkul alabileceğinizi. Tokyo, Hong Kong, Londra veya New York; istediğiniz yerde, hiçbir aracı kuruma gerek duymadan, güvenli bir şekilde ve garanti edilmiş mülkiyet hakkıyla gayrimenkul sahibi olabildiğinizi hayal edin.

Projenin iş modeli halihazırda çalışıyor ve Westland Storage LTD ile gayrimenkul sahibi olan herkes günlük bazda ömür boyu %1 kazanç sağlıyor. Today Real Estate Analyst Company’den James Griffin projeye dair fikirlerini şu sözlerle ifade ediyor:

WestLand Storage Company emlak piyasasında modern blockchain teknolojisini uygulama amacıyla yola çıktı ve görünüşe göre doğru yolda ilerliyor. DiceLand Teknolojisi – diğer ismiyle emlak piyasasında ve Blockchain’de çığır açacak bir araç. Konseptin harika olduğunu gelip kendiniz görün. Web siteye girerek tüm detayları inceleyin.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.
Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

loading...