reklamı kapat

Elirtex’le Yatırım Yapmak Çok Kolay

Elirtex yatırımlarınızı daha etkili bir şekilde yapmanıza olanak veren online bir platform olarak tanımlanabilir. Platformun ardındaki şirketin sektörde engin deneyimleri bulunuyor.
12:25
2 Ağustos 2018

Elirtex kullanıcılara yatırım yapma hizmeti sunan online bir platform olarak tanımlanabilir. Sektörde 2007 yılından beri yatırım portföyü yöneterek faaliyet veren Elirtex Limited adlı şirketin uzman isimleri bu platforma hayat verdi. Kısa zamanda çok mesafe kat etmeyi hedefleyen Elirtex yatırım sürecindeki mevcut finansal riskleri azaltıyor ve bireysel yatırımcılara hitap ediyor.

Birleşik Krallık merkezli şirket tarafından yönetilen Elirtex ülkedeki sıkı düzenlemelerin tamamına uymak zorunda. Başka bir deyişle bu düzenlemeler Elirtex platformunu rakiplerinin birkaç adım ötesine yerleştiriyor diyebiliriz. 2017 yılının baharında başlatılan Elirtex, dünyanın dört bir tarafındaki bireysel yatırımcıları platformuna çekmeyi başarmış. Buna dayanarak şirketin bazı konularda kendini yeterince ispat ettiği söylenebilir. Önce Avrupa kıtasından büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan Elirtex zamanla Asya kıtasındaki Hong Kong’a kadar uzanarak burada da çalışma ofisleri oluşturdu.

Yenilikçi online platform Elirtex yaptığınız yatırımları en az sizin kadar önemsiyor. Platformdaki yatırımcılara en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine şiar edinen şirket, uzmanlarını oldukça verimli bir şekilde kullanarak müşterileri için bir hayli etkili analizler yapıyor. Elirtex Limited yatırım yaparken oldukça katı ölçütleri kıstas alıyor ve böylece yatırımlar yalnızca yenilikçi ya da gerçek anlamda gelecek vadeden projelerle fikirlere yapılıyor. Şirketin yatırımlarını yoğunlaştırdığı sektörlerin başlıcaları şu şekilde sıralandırılabilir: Sağlık, eğitim, teknolojik ve yenilikçi startuplar, oyun ve eğlence, satış makinesi bayilikleri, otomatize edilmiş satış sistemleri, mali danışmanlık ve risk yönetimi, organik ürünler, kurumsal işletme organizasyonları. Şirketin elde ettiği karın büyük bir çoğunluğu platformun gelişimi için harcanıyor.

Elirtex ekibi yatırım yapılması planlanan her bir adayı detaylı bir incelemeye tabi tutuyor. Bu sayede Elirtex platformundaki yatırımcıların her birinin en iyi düzeyde kâr elde etmesi sağlanıyor. Üstelik şirket müşterileri fonlarının güvenliğini de garanti altına alıyor. Elirtex platformu DDOS saldırıları gibi birçok siber tehdit karşısında gereken tüm önlemleri aldığını belirtiyor.

Şirket, platformun dünya genelinde daha geniş çapta kullanıcı kitlelerine ulaşabilmesi için faaliyetlerini sürdürüyor. Bu doğrultuda başlatılan üyelik programı yeni kullanıcı getiren platform üyelerinin ödüllendirilmesini içeren bir süreçten meydana geliyor. Bu programdan faydalanarak Elirtex platformuna katkıda bulunabilir ve pasif bir gelir sahibi olabilirsiniz. Üstelik programa dahil olabilmek için herhangi bir miktarda para yatırmanıza gerek yok.

Şirketin ulaşmayı hedeflediği planlar arasında oldukça iddialı maddeler yer alıyor. Örneğin son olarak Hong Kong şehrinde bir çalışma ofisi oluşturan şirket bir sonraki adım olarak Valencia’ya uzanmayı tasarlıyor. Platformunu da her geçen gün daha etkili ve verimli hale getiren Elirtex kullanıcı sayısını artırarak büyük bir ekosistemin merkezinde olmayı amaçlıyor. Ekip bu hedefleri gerçekleştirebilmek için canla başla çalışmaya devam ediyor.

Online yatırımcılara odaklanan Elirtex, yatırımcı ile işletmeler arasında kurulmuş bir köprü gibi faaliyet verecek. Platform her iki tarafın da temin edilmesini sağlıyor. Böylece yatırımcılar sermayelerini çalıştırırken işletmeler de arzu ettiği yatırımı bulma şansına erişiyor. Elirtex ekibi geleceğini parlak gördüğü yeni işletmelere özellikle yardımcı oluyor. Bu işletmeler de Elirtex aracılığıyla elde ettiği yatırımları şirketlerinin gelişim sürecinde değerlendiriyor ve gücüne güç katıyorlar. Elirtex Limited’i diğer sermaye yatırım fonlarından ve yatırım şirketlerinden ayıran en önemli özellik ekibin sahip olduğu ender nitelikler diyebiliriz. Ekip üyelerinin her biri şirketin ilgilendiği projelerde bizatihi yer edinmiş isimlerden seçiliyor.

Elirtex platformu başlatılmadan önce birçok yatırımcının portföyünü başarıyla yöneten deneyimli şirket artık herkesin erişimine açık bir hale geldi. Platformun başlatılmasından önce yalnızca belirli kişilerin belirli oranlarda sürece dahil olabilmesine imkan veriliyordu. Şimdiyse dileyen herkes istediği miktarda yatırım yapabilir.

Web SayfasıFacebookInstagramYouTube

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


  • Oğuzhan
    2 sene önce

    0.02 gibi bir miktarda yatırım yaptım ve ödememi alıyorum gayet başarılı bir site

    8