Reklam

Elektronik Para Enstitüsünün Gelecek Vizyonu İle Birleşmesi: PayAccept

PayAccept, kullanıcıları için geleneksel finans ve dijital para birimleri arasındaki boşluğu doldurmayı hedefliyor. 
15:18
28 Ağustos 2020
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

PayAccept’in açıklamalarına göre “gelişim sürecinde değişim kaçınılmazdır” ve herkes, her zaman bu muazzam değişime bir şekilde tanı oluyor. Dijital finans ve merkezsiz ekonomi piyasasına giriş yapmaya hazır olan Hollanda merkezli PayAccep de bu alandaki oyunculardan biri olarak kendisini gösteriyor.

PayAccept platformu, kullanıcıları için geleneksel finansal ekonomi ve dijital para birimleri arasındaki boşluğu dolduran basit ve anlaşılır bir çözüm sağlama sözü veriyor. Platform piyasada ciddi bir oyuncu olmak için, markasını Avrupa çapında tescil ettirdi. Dünya çapında bir başvuruları ise şu anda beklemede. Ayrıca gerekli lisansları alarak ve hatta mevcut bir bankayı devralarak tam bir Elektronik Para Enstitüsü olma yolunda adımlar atıyorlar. PayAccept’in açıklamalarına göre piyasada lider olmak için bu adımlar gerekli. Bunun yanı sıra karlı operasyonlar sağlamak için kripto şirketleri ile de ortaklıklar kuruyorlar.

DigiByte ve PayAccept

PayAccept kendisini, “kullanıcılara en hızlı ve güvenli dijital cüzdan deneyimini sunan merkezi olmayan bir finans ve Blockchain teknolojisi şirketi” olarak tanımlıyor. Bu noktada da en güvenilir, en güvenli ve en hızlı kripto para birimi olan DigiByte için merkezsiz bir cüzdanın piyasaya sürüldüğünü duyuruyorlar ve bu adımla oldukça mantıklı bir adım attıklarını belirtiyorlar. PayAccept çözümü ile büyük bir cüzdanı indirmek ve senkronize olana kadar beklemek gerekmiyor. Sadece uygulamayı açıyorsunuz ve DigiByte ve DigiAssets’e hızlı erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca açıklamalara göre, DigiByte için merkezi olmayan cüzdan sunmak büyük bir topluluğun PayAccept’i bu alanda baskın bir platform haline getirmesini sağlamanın adımlarından biri.

Ferrum, Staking ve Unifyre

DigiByte’ın yanı sıra PayAccept iki adım daha attı ve ilk olarak token sahipleri için staking hizmeti sağlamak amacıyla Ferrum ile ortaklık kurdu. İkinci olarak ise Eylül ayında Unifyre cüzdanında Payaccept token’ı listelenecek. Yapılan açıklamalar göre artık kullanıcılar, Ferrum‘un güvenilir ve gelişmiş Unifyre cüzdanlarından biri ile hisselerini çeşitli süreler boyunca elinde tutarak pasif bir gelir elde edebilirler.

Bu işbirliğinde PayAccept, kullanıcılarına günümüzde mevcut olan en iyi ve güvenli staking hizmetlerinden birini sunacak ve iadeler daha yüksek bir oranda artacak. Ayrıca kullanıcılar bu sayede dijital para birimlerinin nasıl çalıştığına dair gerekli her ayrıntıyı bilmek zorunda olmayacakları için işler kolaylaşmış olacak.

Yapılan açıklamalara göre, PayAccept staking programı oldukça basit. Token sahipleri, token’ı bir stake havuzunda tutarak yılda %10 kazanabilirler.

PayAccep’ten Sınır Tanımayan Doktorlara Destek

PayAccept, gönüllülerin çalışmalarını da takdir ediyor. Token satışından sonra Sınır Tanımayan Doktorları desteklemek için bu turun %5’i vereceğiz Sınır Tanımayan Doktorlara verilecek. Sınır Tanımayan Doktorlar, insanlığın gerçek amacı için gece gündüz çalışan ve birçok hayat kurtaran, kendini işine adamış tıbbi personelden oluşan bir ekiptir. Herhangi bir sınır kısıtlaması olmaksızın ihtiyaç duyulan her yerde tıbbi bakım ve değerlendirme sağlarlar.

PayAccept 10 Borsada Listelenecek

PayAccept (PAY), IEO bittikten sonra 10 Borsada listelenecek. Bu borsalar ve kullanıcılar artık dijital varlıklarına her yerden ve merkezi olmayan bir cüzdandan erişmek için güzel ve kullanımı kolay arayüze erişebilirler.

PayAccept, 28 Ağustos 2020’de İkinci IEO’sunu Başlatacak

PayAccept her zaman kullanıcılarının memnuniyeti için çalışıyor ve yatırımcılarını çekmek için düzenli olarak duyurular yapıyor. Şirket, Initial Exchange Offerings’i (IEO) 28 Ağustos 2020, 12:00 ile 29 Ağustos 2020, 12:00 (GST +1) arasında sunmayı planlıyor. Platform ilk turda soft-cap’i aldığından beri çok sayıda yatırımcı bekliyor. Token satışı doğrudan resmi web sitesinde yapılacak ve kullanıcılar PeyAccept token’larını aldıktan sonra onlara sahip olmuş olacak.

Özet

PayAccept, dijital para birimi ve kullanıcıları için en gelişmiş ve güvenli platform olarak ortaya çıkıyor. PayAccept’i daha kullanıcı dostu hale getirmek için her adımı atıyorlar ve geleneksel ve dijital finans kurumları arasındaki boşluğu doldurmaya çalışıyorlar.

Medya İletişim:

  • Contact Person : Chris van Steenbergen
  • Company Name : PayAccept B.V.
  • Contact Number : +31 85 3060300
  • Country : The Netherlands
  • Email : info@payaccept.net
  • Website : https://www.payaccept.net
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar