X


Ekart Inu Birkaç Ay İçinde Shiba Inu’yu Geride Bırakabilir Mi?

12:54
3 Eylül 2021
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Tartışmasız bir şekilde, kripto piyasası Ağustos 2021’de büyük ölçüde canlandı. Düşüş piyasasının bir süre hakim olması ve birkaç düşüşün ardından, kripto piyasası nihayet tekrar ayağa kalktı. Birden fazla kripto para ve token’ının değeri ciddi artışlar yaşadı. Bununla birlikte, Shiba ve Safemoon gibi meme tokenleri söz konusu olduğunda, bunların diğer meme tokenleriyle birlikte toplu büyümesi önemli ölçüde sınırlı olmuştur. En azından diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında. Ancak bu noktada Ekart Inu gibi bazı şaka coin’lerinin kripto para piyasasında oldukça popüler hale geldikleri ifade ediliyor.

Açıklamalara göre Ekart Inu, değerini defalarca kanıtlamış ve meme coinleri açısından oldukça ilgi odağı haline gelmiştir. Ön satışın ilk 2. aşamasında, meme tokeninin fiyatı 10 kat arttı ve bu, bu aşamada tüm zamanların en yüksek seviyesiydi. Piyasanın tüm volatilitesine ve öngörülemezliğine rağmen, Ekart Inu’nun 10 kat fiyat artışı, türünün tek örneği oldu.

İlginç bir şekilde, Ekart Inu, 10X’lik bu dönüm noktasına son derece kısa bir sürede ulaştı. Bu durum ön satışın 1. aşaması ile ön satışın 2. aşaması arasındaki kısa sürede gerçekleşti. Ekart Inu’nun özellikle geçen haftadan bu yana elde ettiği tüm kriterleri göz önünde bulundurarak, uzmanlar artık yakında daha üst zirvelere ulaşabileceğini tahmin ediyor. Ön satışın 3. aşamasında, Ekart Inu’nun fiyatının yakında şu anki fiyatının 100 kar üzerinde olacağı düşünülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ekart Inu‘nun diğer meme coin’lere göre sahip olduğu en büyük avantajlardan biri, piyasa duyarlılığının güçlü olmasıdır. Ayrıca yapılan açıklamalara göre Ekart Inu’nun arzı ve hacmi de oldukça iyi durumda. Ekart Inu2nun, kripto piyasasının çok yönlü bir oyuncusu olduğu ve yatırımcılar için büyük karları garanti eden son derece umut verici bir geleceğe sahip olduğu düşünülüyor.

İletişim adresi bağlantısı: https://polygonscan.com/token/0xd2e1cd904d1903c3746fa4bdf02e3dcd01c4548c

Uzmanlar Ekart Inu’yu Seviyor

Finans dünyasının en deneyimli ve saygın danışmanları, Ekart Inu’yu seviyor ve hatta 2021’in en iyi meme parası olduğunu iddia ediyorlar. Ekart Inu, platformunda günlük aktif kullanıcı ve hesap sahibi sayısında istikrarlı bir artışa tanık oldu ve bu da Ekart Inu’nun insanlar arasında artan ilgisinin bir başka açık göstergesi olarak değerlendiriliyor. Öyle ki, 5 Ağustos 2021 itibarıyla Ekart Inu’da 25 bin olan toplam hesap sahibi sayısı 25 Ağustos 2021 itibarıyla 400 bine yükseldi.

Açıklamalara göre kripto balinaları bile EKARTINU token’larına yatırım yapmaya ve satın almaya başladı. Bir tahmine göre, yaklaşık 50’den fazla kripto balinası, Ekart Inu için bir başka büyük başarı olan yüz milyon dolar değerinde meme tokenlerini satın aldı. Artık ekibinde büyük balinalar da bulunduğuna göre, token’ın geleceğinin her açıdan oldukça parlak göründüğü iddia ediliyor. Çeşitli güvenilir kaynaklara ve raporlara göre, sadece 25 günde EKARTINU kadar ilgi gören bir meme coin olmamıştı.

Şu anda 1 Eylül 2021’de başlayan ön satışın üçüncü aşamasında olan Ekart Inu, toplam 1 katrilyon token arzı sağladı. Ayrıca Ekart Inu’nun ön satışlarda tokenlerin yaklaşık %83’ü yakıldı ve bunun üzerine %2’lik kısım da COVID yardım fonu şeklinde bir jest olarak Vitalik Buterin’e verildi.

Airdrop ve sosyal medyaya %2 daha ayrılırken, fatura bonuslarına %6 ek pay ayrıldı. Bunun %7’si EKARTINU tokenlerinin ön satışının dört aşamasına eşit olarak bölündü. Ekart Inu, yakın zamanda kendi kripto borsa platformunu, bir e-ticaret portalını ve bir sabit cüzdanını başlatma kararı aldı. Tüm bu planlamalar tamamen gerçekleşirse, Ekart Inu,lider  tokenlara yatırım yapan çok sayıda kripto balinasına ev sahipliği yapacak. Bu durumun da Ekart Inu fiyatlarında bir artışa yol açması bekleniyor.

Bunlara ek olarak yakın zamanda Bitforex, ProBit, Coinsbit, P2PB2B, XT.com, IndoEx, Coinflex gibi tanınmış borsalar Ekart Inu’yu listeleyeceklerini duyurdular. Ayrıca Ekart Inu websitesinde bir hesap açarak da token’a yatırım yapabilirsiniz.

Resmi Web Sitesi Linkleri: ekartinu.com | ekartinu.global | ekart.global

Sosyal Medya: Reddit | Twitter | Telegram| Bitcointalk

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar