X


Eidoo (EDO) Nedir? Nereden Alınır?

Eidoo kullanıcılarına; borsa, cüzdan, token ve ICO hizmeti sunuyor...
11:00
10 Ocak 2020

Ortak bir amaca sahip bir grup profesyonel tarafından piyasaya sürülen Eidoo, İsviçre merkezli bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Eidoo’yu piyasaya sürenler; insanların varlıklarını yönetme, yatırım yapma ve Blockchain ekonomisinde kar etme becerisini geliştirmesini amaçlıyor.

Eidoo (EDO) Nedir?

Eidoo, başkalarının başaramadığını başaracaklarını iddia etmiyor. Yapılan açıklamalara göre şirket, insanlar ve kripto dünyası arasındaki ilişkiyi geliştirmeyi amaçlıyor. Bu amaca ulaşılması durumunda benimsenmenin artacağı belirtiliyor.

2017 yılında 20 milyondan fazla fon toplayan bir ICO ile kurulan Eidoo, Ethereum, Bitcoin ve tüm ERC20 ve ERC223 token’larının depolanmasına, dönüştürülmesine ve harcanmasına izin veren uygulamalar sunuyor. Eidoo’nun uygulamaları hem masaüstü hem mobil cihazlarda kullanılabiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunun yanında Eidoo kullanıcılarına kripto cüzdan hizmeti de sunuyor. Firmanın yaptığı açıklamalara göre bu cüzdan sayesinde varlıklarınızı verimli bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Ayrıca işlem durumunu dilediğiniz zaman kontrol etmenin yanı sıra herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan cüzdanı kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Eidoo, merkezsiz bir borsayı da platformunda buluşturuyor. Bu borsa sayesinde fonlarınızın kontrolünü tamamen elinizde bulundurabiliyorsunuz. Ayrıca Eidoo, kullanımı kolay arayüzü sayesinde borsanın kullanımının müşteri odaklı geliştirildiğini de belirtiyor.

Öte yandan Eidoo platformunda ICO hizmeti de bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre Seçilen ICO’ların listesi periyodik olarak güncelleniyor. Kullanıcılar bu listeler üzerinden ve uygulama sayesinde ICO’lara kolaylıkla katılım sağlayabiliyor.

Eidoo (EDO) Nasıl Çalışır?

Eidoo sayesinde hiyerarşik deterministik yapılardan faydalanabiliyorsunuz. Bu, ana cüzdan adresinizi gizli tutmak için alt cüzdanlar oluşturabileceğiniz anlamına geliyor. Bunun yanında Eidoo cüzdandaki fonlarınız tek bir parola ile güvenlik altına alınıyor.

EDO ise Eidoo platformunun kendi token’ı olarak karşımıza çıkıyor. EDO sayesinde platform üzerindeki çeşitli işlemlere çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca belirli dönemlerde platform üzerinde EDO yakımları da (token yakma/coin burn) gerçekleşiyor.

Bunların yanında platform üzerinden Ethereum ya da çeşitli ERC20 token’ları ile yaptığınız tüm işlemlerin geçmişlerine ulaşabiliyorsunuz.

Eidoo (EDO) Nereden Alınır?

Kişilerin Ethereum adreslerini tek ve standart bir şekilde saklayan Eidoo’nun token’ı EDO’ya Binance ve Bitfinex gibi birçok borsa üzerinden ulaşabilir ve alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar