reklamı kapat

ECHT Token’leri YoBit Ve Tidex’te Listeleniyor

28 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

e-Chat ekibi yoğun müzakereler sonucu ECHT token’ini iki önemli kripto para borsası YoBit ve Tidex’te listeletmeyi başardı. e-Chat token’leri bu hamleyle birlikte daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşacak.

Günlük işlem hacmi 18 milyon dolara ulaşan Tidex borsası %0.1 işlem ücretiyle dikkat çekiyor. Borsanın en önemli özelliklerinden biri işlem yapmak için kimlik doğrulama şartının olmaması. Bir diğer deyişle tam anonim bir şekilde Tidex’te kripto para yatırımı yapmak mümkün. Borsada 79 kripto para işlem görüyor.

Aylık ziyaretçi sayısı 27 milyonu aşan YoBit borsasının günlük işlem hacmi 32 milyon dolar dolaylarında seyrediyor. Borsa son dönemde kullanıcılarına yepyeni bir yatırım fırsatı sundu: Investbox. Investbox’u kullanan yatırımcılar günlük %0.1 ila %10 arasında kar oranı yakalayabilir.

App Store ve Google Play’den erişebilecek e-Chat uygulaması blogger’lar, işletme sahipleri, sanatçılar, yazarlar ve aktörler için yepyeni fırsat kapıları açıyor. Kripto para cinsinden kazanç sağlanabilecek mesajlaşma platformu sosyal medyayla kripto paraları birleştiriyor.

Öte yandan 18 ünlü e-Chat’e tam destek verdiğini açıkladı. Bu isimler şöyle sıralanıyor: 6 milyon takipçisi bulunan seyahat blogger’ı Jay Alvarez, en meşhur Çinli modellerden Teng Youyou, Rusya 2018 seçimleri için başkan adayı Xenia Sobchak, “Watermelon Sister” lakaplı Wu Qiong, 200 bin takipçisi bulunan blogger Jasse Golden, blogger ve moda yıldızı Fanfan, Instagram fenomeni ve TV programcısı Anastasia Ivleeva, 12 milyon takipçisi bulunan aktris ve tasarımcı Olga Buzova, en ünlü Yizhibo starı Bao Linhui, aktris Anastasia Samburskaya, süper model Nika Viper, gazeteci Viktoria Bonya, aktris Natalia Rudova, TV programcısı Alena Vodonaeva, 2018 Dünya Kupası elçisi Viktoria Lopyreva, tasarımcı ve blogger Aiza Anohina, süper model ve blogger Masha Minogarova ve blogger Dmitry Portnyagin.

Bunlarla yetinmeyen e-Chat sosyal medyada tam anlamıyla devrim yapmaya hazırlanıyor. Platforma dair daha fazla bilgi ve güncel haberlere ulaşmak için e-Chat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER