reklamı kapat

e-Chat Ödüllü Vlog Yarışması Düzenliyor

24 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk
e-Chat ekibi 27,000 ECHT ya da 27,000 dolar değerinde ödülü olan video blog yarışması gerçekleştireceğini duyurdu. e-Chat projesi, çoklu kripto para cüzdanına sahip merkezsiz bir anlık mesajlaşma platformu olarak hizmet verecek. Uygulamanın şu sıralar dünyanın dört bir yanından 10 milyona yakın takipçisinin olması dikkatleri çekiyor.

e-Chat yönetimi ICO’larını halka tanıtmak istiyor. Buna göre video blog düşüncesi e-Chat uygulamasını tanıtacak, uygulamanın kullanımının elverişliliğini ve çok fonksiyonluluğunu kamuoyuna duyuracak. Yarışmaya katılan kullanıcılar ICO hakkında da vlog oluşturabilecekler, e-Chat şu anda çalışır bir durumda bulunuyor. ICO’nun ilk halkası 16 Kasım’da başladı ve 15 Aralık 2017 tarihinde sona erecek.

Hazırlanacak video çok fazla uzun olmamak kaydıyla herhangi bir sürede olabilir ve YouTube’daki YOKU kanalında paylaşılabilir. Video ile ilgili bağlantı adresinin, google formuna ya da [email protected] mail adresine sunulması gerekiyor.

Video blog yarışması 10 Kasım’da başladı ve 10 Aralık tarihine kadar devam edecek. Elbette ki  e-Chat kullanıcılarının böylesi bir yarışmaya katılmalarının bir sonucu olacak. 10 Aralık 2017 tarihinde vlog yarışmasının sonuçları duyurulacak ve 5 gün sonra 15 Aralık 2017 tarihinde e-Chat ekibi, şu sıralar yürütmekte oldukları ICO’nun sonuçları hakkında görüşlerini paylaşıp değerlendirmeler yapacaklar.

Video blog yarışması; “Kriptovari” olarak ifade edilen e-Chat uygulamasının sahip olduğu benzersiz bir özelliği halka tanıtmanın bir diğer yöntemi olarak yorumlanabilir. Bu yöntem herhangi bir içeriğin, anonim bir şekilde beğenilmesine ve içerikle etkileşime geçilmesi için yeni bir yol gösterilmesine olanak sağlayarak, içeriğin değerlendirme sürecine katkıda bulunuyor. Kriptovari özelliği; platformda var olan e-Chat çoklu kripto para cüzdanı ile ilişkilendiriliyor ve kullanıcılar platforma girilen içeriğin sahibini; video, gönderi ve fotoğraf beğenme gibi faaliyetler ile doğrudan destekleyebiliyorlar.

Video blog yarışmasının para ödülü, token dağıtımı ve ICO hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için e-Chat’in websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Website – Whitepaper

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER