X


Düşüş Eğilimini Fırsata Çeviren Balina, Yüklü Alım Yaptı: Popüler Meme Coin Fiyatında Son Durum

Küresel piyasa düzeltmesi sırasında Shiba Inu %16'nın üzerinde değer kaydetti.
20:35
27 Kasım 2021

Kripto para piyasasına katılan yeni yatırımcılar, son geri çekilmenin akabinde büyük ölçüde kısa vadeli pozisyonlarını sonlandırarak piyasadan çıktı. Lider Bitcoin‘in yanı sıra Shiba Inu ve Dogecoin gibi kripto paralar önemli kayıplar yaşadı. Ancak öte yandan kripto milyonerleri veya milyarderleri olarak adlandırılan balinalar devreye girdi.

Piyasa Geri Çekilmesinin İzleri

Küresel piyasa düzeltmesi sırasında Shiba Inu %16’nın üzerinde değer kaydetti. Bitcoin, %10’luk günlük kaybından ardından toparlanma sinyalleri verdi. Dünkü satışın ardından Shiba Inu bir günde inişli çıkışlı bir grafik izledi. SHIB, 26 Kasım’dan bu yana dar bir aralıkta hareket ediyor ve henüz iki sınırı da aşamadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bazı balinalar önemli miktarlarda SHIB satın alırken, piyasadan hiçbir şekilde tepki gelmedi. SHIB token oynaklığı, hacim göstergesine göre hem alım hem de satış baskısı azaldığından düşük kaldı.

Popüler meme coin Shiba Inu, şaka kripto para etiketinden kurtulmak adına önemli girişimlerde bulunuyor. Bir metaverse çalışmasına girişen Shiba Inu ekibi, önemli isimleri ekibine katarak bu alanda adından söz ettirmek istiyor.

Balinalar SHIB İşlemlerini Artırıyor

Kripto para piyasası 24 saatte %10’dan fazla kayıp yaşamadan önce en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, ağda USDT ve diğer sabit kripto paralara girerek SHIB varlıklarının %8’inden fazlasını düşürdü. Ancak güncel verilere göre balinalar, cüzdanlardaki yaklaşık 1 milyar dolarlık varlıkla işlemlerini artırıyor. Etherscan’a yansıyan verilere göre bir balina, yaklaşık 35 milyar SHIB token satın aldı.

Henüz Shiba Inu fiyatı olumlu bir şekilde tepki vermese de düşüş eğilimini durdurmuş gözüküyor. Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı sırada 0.000040 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar