f Dogecoin ve Shiba Inu Sahipleri Yeni P2E Meme Coin Pomerdoge Mu Alıyor?  › COINTURK

Dogecoin ve Shiba Inu Sahipleri Yeni P2E Meme Coin Pomerdoge Mu Alıyor? 

16:00
12 Ağustos 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

İddialara göre Dogecoin (DOGE) belirsiz bir fiyat hareketi sergiliyor ve Shiba Inu (SHIB) bir ralli öncesinde olası bir geri çekilmeye işaret ediyor. Kripto yatırımcıları, gelecek için fonlarını güvence altına almak için Pomerdoge (POMD) ön satışına katılıyor olabilir. 

Dogecoin (DOGE) Olumlu Yatırımcı Duyarlılığını Devam Ettirebilir mi? 

Dogecoin (DOGE) birçok nedenden ötürü haberlerde yer aldı. İlk olarak, Dogecoin (DOGE) son yedi günde %2,91’in üzerinde değer kaybetmesine rağmen yükseliş eğilimini korumayı başardı. Bununla birlikte, aylık grafik yeşil renkte ve fiyatta %16’lık bir artış gösteriyor. Bu da topluluğun Dogecoin (DOGE) tokenlerini satmak yerine elinde tuttuğunu gösteriyor. 

İkinci olarak Elon Musk, kripto paranın X (Twitter) üzerindeki ödemelerde kullanılabileceğini göstermek için Dogecoin’i (DOGE) örnek olarak kullandı. Musk resmi bir açıklama yapmamış olsa da, topluluk Dogecoin’in (DOGE) geleceği konusunda heyecanlı ve umutlu. 

Üçüncü olarak, Musk ve mutsuz Dogecoin (DOGE) yatırımcıları arasındaki mahkeme savaşı çok uzun süredir devam ediyor. En azından Musk’ın avukatı Alex Shapiro’nun söylediği bu. New York federal mahkemesine, davacının (Dogecoin (DOGE) yatırımcıları) üçüncü gözden geçirilmiş beyanının reddedilmesini isteyen bir mektup sundu. Bu gibi durumlarda, Dogecoin’in (DOGE) toparlanarak topluluğunu memnun edip edemeyeceğini görmek ilginç olacaktır. Token, basın zamanında 0,0749 $ olarak fiyatlandırılmıştır. 

Shiba Inu’nun (SHIB) Yükseliş Momentumunda Bir Kırılma Olacak mı? 

Shiba Inu (SHIB) geçen ay fiyatında %24,81’lik bir artışla iyi bir ay geçirdi. 5 ve 6 Ağustos tarihlerinde Shiba Inu (SHIB) 0,00001033$’a ulaşarak zirve yaptı ve yükseliş eğilimini güçlendirdi. Bununla birlikte, token basın zamanında 0,0000096 $ civarında seyrediyor. 

Uzmanlar tarafından analiz edildiği üzere, Shiba Inu’nun (SHIB) yukarı yönlü bir ralli oluşturmadan önce yakında geri çekilmesi muhtemel. Şu anda Shiba Inu (SHIB) trend çizgisinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Bu noktada satıcı baskısındaki bir artış Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatını $0.0000065’a kadar düşürebilir. Söylemeye gerek yok, bu durum yükseliş trendini geçersiz kılacaktır. 

Ancak, talep baskısı daha yüksekse, Shiba Inu (SHIB) 0,0000105 $ işaretini geçebilir ve 0,0000119 $’a ulaşabilir. Bununla birlikte, Shiba Inu (SHIB) her iki yöne de gidebilir. Yatırımcıların büyük yatırımlar yapmadan önce beklemeleri ve teyit etmeleri gerekecek. 

Pomerdoge (POMD): Yeni Meme Coin 

Pomerdoge, açıklamalara göre, kullanıcıların oyunun tadını çıkarmasına ve başkalarıyla ağ kurmasına olanak tanıyacak. Ayrıca, kripto işlemlerini kolaylaştırabilir ve ek kazanç seçenekleri sunabilir. Dahası, POMD token sahipleri elde edilen gelirin bir yüzdesini kazanabilir. 

Pomerdoge yerel tokenı POMD, ön satış sırasında sadece 0,007 $ olarak fiyatlandırılıyor. İddialara göre uzmanlar POMD’nin %4.000 oranında büyüyeceğini tahmin ettiğinden, piyasadaki lider meme coin olabilir. Ayrıca platform, satış öncesi yatırımcılar için Ağustos ve Eylül aylarında 7.777 NFT yayınlayacak. Her bir NFT yalnızca 0,2 ETH’ye mal olacak. 

Ayrıca, yapılan açıklamalara göre Pomerdoge ekosistemi Pomergame ve Pomerplace’ten de oluşacak. Kullanıcılar avatarlarını kişiselleştirmek için karakterlerini ve özel eşyalarını oluşturabilirler. Ayrıca, altın statüsüne sahip kullanıcılar, kazançlarını artırmak için Pomerplace’te görünüm ve diğer öğeleri satabilirler. Basitçe söylemek gerekirse, Pomerdoge’un diğer meme coinlerine kıyasla sunabileceği çok şey olduğunu ve uzun vadede değerli bir yatırım olduğu iddia ediliyor. POMD tokenı 2023 yılının 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek. 

WebsiteTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI