X

Dogecoin Katili, Coinbase’in Listeleme Duyurusunun Ardından Yuzde 30 Arttı

Şaka kripto para birimi Shıba Inu Coinbase listeleme duyurusunun ardından %30 artttı
21:00
8 Eylül 2021
Dogecoin Katili, Coinbase'in Listeleme Duyurusunun Ardından Yuzde 30 Arttı

Şaka kripto para birimleri bu yılın başında inanılmaz derecede bir popülerlik yakalayarak yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı. Öyle ki bir çok kişi şaka para birimlerine yaptığı yatırımlar  sonucunda zengin oldu. En popüler şaka para birimi Dogecoin‘in ardından pek çok yeni şaka kripto para birimi piyasaya sürüldü.

Shıba Inu %30 Yükseldi

Dogecoin katili olarak piyasaya sürülen Shıba Inu bugün popüler kripto para borsası Coinbase’de listelenmeye başladı. Shıba Inu Coinbase listelemesinin ardından sert şekilde yükselişe geçti.

Popüler şaka kripto para birimi Shıba Inu Coinbase listelemesinden hemen önce 0.00000636 dolar seviyesinde işlem görüyordu.  Listeleme ile %30 artış yaşayan Shıba Inu 0.00000821 dolar seviyesine dokundu

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Coinbase tarafından yapılan 8 Eylül duyurusuna göre, şaka kripto para birimi için gelen transferler, desteklenen tüm yargı bölgelerinde hali hazırda zaten mevcut. Öte yandan ticaret 9 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak. Ayrıca borsa gerekli likidite koşullarının karşılandığını da onayladı.

Listeleme’de Teknik Sorun Engeli

Popüler kripto para borsası Coinbase, başlangıçta SHIB tokenini Haziran ortasında listeleyeceğini duyurdu. Ancak borsa daha sonra “teknik sorunlar” nedeniyle lansmanını ertelediğini bildirdi. Teknik sorunlara çözüm bulan Coinbase, Shıba Inu’yu listelemeye başlayacağını duyurdu. SHIB, listeleme nedeniyle Binance borsasında yüzde 30’dan fazla arttı.

Shıba Inu Güncel Durum

Popüler şaka kripto para birimi Shıba Inu, 10 Mayıs’ta Binance listelemesi ile birlikte inanılmaz bir artışa imza atmıştı. Öyle ki Shıba Binance listelemesinin ardından 0.000040 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemişti.

Bir süredir belirli bir aralıkta hareket eden Shıba Inu, Coinbase’in duyurusuyla yeninden harekete geçti ve yaklaşık olarak %30 yükseldi.SHIBA içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %21’lik bir artışla 0.00000731 dolar bandında alım satım işlemi görüyor.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar