DigiToads Ön Satışı ve TOADS Yorumları

10:00
9 Nisan 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto meraklıları Dogecoin’in meteorik yükselişini anımsatan şaşırtıcı getiriler sağlayabilecek bir sonraki büyük memecoin arayışında olabilir. Şu anda yatırımcılar, ekibin iddiasına göre ön satış aşamasında ilgi çeken bir proje olan DigiToads’u takip ediyor olabilir. Bir dizi yenilikçi özelliği bir araya getirdiği ifade edilen bu deflasyonist memecoin, yatırımcıların ilgisini çekmeyi hedefliyor. Ekip meme token’ın 100X artış yapabileceğini iddia ediyor.

DigiToads (TOADS)

DigiToads‘un temel özelliklerinden biri deflasyonist yapısı olarak lanse ediliyor. Açıklamalara göre yerleşik bir yakma mekanizması ile token’ın toplam arzı zaman içinde azalacak ve bu da değerde bir artışa yol açabilir. Bu deflasyonist model, uzun vadeli büyüme arayan yatırımcıların, ekibe göre, ilgisini çekebilir

İddialara göre DigiToads’un dikkat çeken bir diğer yönü de oyna-kazan (P2E) oyunu. Proje, oyun unsurlarını bir araya getirerek daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi ve kullanıcılara aktif katılım yoluyla ödüller kazanma fırsatı sunmayı amaçlıyor. Bu P2E modeli yalnızca benimsenmeyi teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda platforma eğlenceli ve etkileşimli bir bileşen de eklemeyi hedefliyor.

NFT Entegrasyonu 

NFT’ler kripto dünyasında giderek daha popüler hale geldi ve DigiToads, kullanıcılara satın alınabilen, satılabilen veya takas edilebilen benzersiz dijital koleksiyonlar sunarak bu trendden yararlanmayı hedefliyor. Ayrıca proje, kullanıcıların NFT’lerini stake etmelerine ve pasif gelir elde etmelerine olanak tanıyan NFT stake etme özelliğini de sunuyor. Bu özellik, platforma başka bir fayda ve katılım katmanı ekliyor olabilir.

Ekibin açıklamalarına göre Bir memecoin olarak DigiToads, bu tür bir varlığı çevreleyen hype ve heyecandan yararlanarak önemli fiyat artışları potansiyeline sahip olabilir. Yüksek riskli, yüksek ödüllü fırsatlar arayan yatırımcılar projeyi çekici bulabilir.

DigiToads ayrıca, bir statü sembolü olarak hizmet veren ve sahiplerine platform içinde ek avantajlar ve teşvikler sağlayan özel dijital varlıklar olan Platin kurbağalar kavramını da tanıtıyor. Oldukça rağbet gördüğü iddia edilen bu koleksiyonların kullanıcı ilgisini ve katılımını artırması bekleniyor.

İddialara göre projenin hayır işleri ve çevresel girişimlere odaklanması, onu diğer oyun projelerinden ayırıyor. DigiToads, gelirinin bir kısmını hayır işlerine ayırarak ve sürdürülebilirliği teşvik ederek, sosyal bilince sahip yatırımcıları çekerken dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmayı hedefliyor.

Proje ile ilgili bilgi almak ve yatırım yapmak için DigiToads websitesini ziyaret edebilirsiniz.

TOADS Ön Satışı

Ekibin açıklamalarına göre DigiToads’un ön satışı, şimdiden 760.000 $’ın üzerinde para toplayarak bir başarı elde etti. Yine ekibin iddiasına göre ön satışta hala mevcut olan büyüme potansiyeli ile yatırımcılar erken girme ve projenin başarısından yararlanma fırsatına sahip olabilir. Ödeme için çok çeşitli büyük kripto para birimlerini kabul ettiği için ön satışa da kolayca erişilebilir.

Kripto para dünyasında şeffaflık ve güven esas ve DigiToads, tamamen doxxed bir ekiple her iki konuda da hizmet verdiklerini ifade ediyor. Ayrıca, ön satışın hak ediş süresi yok ve kullanıcıların satın aldıktan hemen sonra tokenlarına erişmelerine ve ticaret yapmalarına olanak tanır.

DigiToads Topluluğu

Sonuç olarak DigiToads, potansiyel olarak büyük getiriler sağlayabilecek benzersiz bir özellik kombinasyonu sunarak ön satışıyla yatırımcıların dikkatini çeken bir proje olarak lanse ediliyor. Deflasyonist modeli, P2E oyunu, NFT’leri, NFT stake etme, fiyat artışları potansiyeli, Platin kurbağaları ve hayırseverlik ve çevre girişimlerine odaklanmasıyla proje, ekibin iddiasına göre 100 kata kadar artış sağlayabilir.

WebsitePresaleLinktree

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI